Mart 29, 2024, 02:51:47 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

HP G 250

Başlatan ozgurkara, Haziran 23, 2022, 01:56:57 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Haziran 23, 2022, 01:56:57 ös Son düzenlenme: Haziran 23, 2022, 01:59:53 ös ozgurkara
Tüm ustalarıma hayırlı işler hp g250 g3 anakart ZS050 LA-A992P Bios_ver_F45_Rev.A cihaz geldiğindecapslock 3 defa yanıp sönüyor ve görüntü yok tu ram i diğer slota taktığımda görüntü geldi lakin windovs logosu top döndükten sonra siyah ekranda kalıyor ve ram tekrar diğer slota taktığımda hiç görüntü gelmiyor slotta herhangi bir defarmasyon yok slot arızalı yada chipten gelen sıkıntı olabilir sonrasında hetfex ustanın verdiği biosu yazdım değişen birşey olmadı sonrasında cihazı uma yaptım yine logodan sonra siyah ekrnda kalıyor muhtemelen onboard ekran kartı yani chipten gelen sıkıntı diye düşünüyorum tavsiyesi olan ustam varsa sevinirim.
You are not allowed to view links. Register or Login

bygamer

hayırlı işler ustam ben tam bilgili değilm ama fikrimi belirtmek isterim

live cd dener misiniz açacak mı eğer açarsa farklı bir hdd/ssd formatlayıp dener misiniz, memtestten ram testi de yapar mısınız
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Loginhayırlı işler ustam ben tam bilgili değilm ama fikrimi belirtmek isterim

live cd dener misiniz açacak mı eğer açarsa farklı bir hdd/ssd formatlayıp dener misiniz, memtestten ram testi de yapar mısınız

Merhaba ustam öneriniz için teşekkürler ram ve hdd denendi.yinede teşekkür ederim
You are not allowed to view links. Register or Login

sector77

U işlemci üzerine hafif baskı uygulayıp görüntü gelmeyen slotu bir dene eğer görüntü gelirse U işlemciyi kalıplaman gerekiyor böyle bir durum başıma Exper bir cihazda gelmişti
Computer Repair Center
CRC

erzurumnotebook

cpu reball sorunu çözer. kalıp yoksa elinde bolca flux reflow cımbızla hafif salla düzelir.

Dreamer_x_x

Bende CPU olduğunu düşünüyorum. İşlemciye elinle bastirarak dene