Mart 29, 2024, 10:49:42 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ASUS X550JD R2.0 GÖRÜNTÜ YOK

Başlatan sbabur, Mayıs 13, 2022, 11:47:59 ös

« önceki - sonraki »

sbabur

s.a ustalarıım bu cihaz start alıyor BL yakmıyor ama ekranda belli belirsiz çizgiler çıkıyor
harici klavye ile numlock capslock çalısıyor harici ekrana görüntü vermiyor
numlock capslock ile ob ramleri elemiş oldum belliki gpu arızalı uma yapılabilme imkanı varmıdır
bildiğim kadarıyla bobin kaldırarak olmuyor bios üzerinden uma olurmu

kendi biosu You are not allowed to view links. Register or Login

cpu  SR15G  İ5-4200H
HM   DH82HM86
GPU  N15P-GT-A2  GTX 870M
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

sbabur

bu makina zannedersem UMA olmuyor tamir konusunda yardımcı olabilecek bir usta varmıdır cihazı göndermek isterim yada elinde çalışan anakart olan varmı  özelden yazarssanız sevinirim

mustafaozdall

Bu cpu arızası usta bilgin olsun zaten ilk görüntüyü cpudan veriyor

Dreamer_x_x

VGA veya hdmı port görüntü veriyor mu . Sadece bl mi yok kendi ekranında fener tutarak görüntü görebiliyor musunuz kontrol edin.duruma göre bl on gelmiyorsa lvds deki diğer 3.3v lardan hat çekersiniz

sbabur

You are not allowed to view links. Register or LoginVGA veya hdmı port görüntü veriyor mu . Sadece bl mi yok kendi ekranında fener tutarak görüntü görebiliyor musunuz kontrol edin.duruma göre bl on gelmiyorsa lvds deki diğer 3.3v lardan hat çekersiniz

You are not allowed to view links. Register or Login ustam allahsenden razı olsun böyle basit bir olay için kendime şaşıyorum.
 sorun ekrandan çıktı bazen insan akıl tutulması yaşıyor.  ekran sıvı teması olmuş ekran taktım kendine geldi

Dreamer_x_x

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginVGA veya hdmı port görüntü veriyor mu . Sadece bl mi yok kendi ekranında fener tutarak görüntü görebiliyor musunuz kontrol edin.duruma göre bl on gelmiyorsa lvds deki diğer 3.3v lardan hat çekersiniz

You are not allowed to view links. Register or Login ustam allahsenden razı olsun böyle basit bir olay için kendime şaşıyorum.
 sorun ekrandan çıktı bazen insan akıl tutulması yaşıyor.  ekran sıvı teması olmuş ekran taktım kendine geldi

Amin Cümlemizden:)