Mart 28, 2024, 11:29:18 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

dell inspiron 15

Başlatan yunus, Kasım 24, 2021, 08:24:12 ös

« önceki - sonraki »

yunus

merhaba hayırlı işler

fx3mc rev A00

4 bip hatasıyla geldi bütün bobin voltajları normal
bir kaç low ram denedim
clean me orjinal 4.5. işlemci nesil bi kaç bios denedim
ram slotunu kontrol ettim temiz görünüyor

çözemedim.

yunus

smlkc

dramreset voltajı varmı

yunus

You are not allowed to view links. Register or Logindramreset voltajı varmı

var 1.36

smlkc

flash entegreyi değiştirip dener misin

yunus

You are not allowed to view links. Register or Loginflash entegreyi değiştirip dener misin

tam olarak nerde

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginflash entegreyi değiştirip dener misin

tam olarak nerde

Tam olarak nerede olduğunu bilmediğin ve programlamaya çalıştığın (clean me bios yazdığın) entegre flash entegrenin kendisidir

yunus

tam olarak nerde

Tam olarak nerede olduğunu bilmediğin ve programlamaya çalıştığın (clean me bios yazdığın) entegre flash entegrenin kendisidir

tamamdır onuda değiştirdim denedim sonuç aynı

megabilisim

daha önce benim başıma geldi panel değiştirerek problemi çözmüştüm denemenizde fayda var panel deneyin
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

yunus

You are not allowed to view links. Register or Logindaha önce benim başıma geldi panel değiştirerek problemi çözmüştüm denemenizde fayda var panel deneyin
You are not allowed to view links. Register or Logindaha önce benim başıma geldi panel değiştirerek problemi çözmüştüm denemenizde fayda var panel deneyin

hdmiden de görüntü yok ama bi deniyeyim

yunus

ay_bulut

0.50 Amper çekiyorsa , ram slotunu tekrar'dan iyice gözden geçirin. Mikroskop varsa onunla kontrol edin.

gungor1981tr

Cpu bga cihazında ısıtmanızı öneririm 2 defa başıma geldi birde board çok hassas sıvı teması varsa çürümeye çok müsait bir kart

yunus

You are not allowed to view links. Register or LoginCpu bga cihazında ısıtmanızı öneririm 2 defa başıma geldi birde board çok hassas sıvı teması varsa çürümeye çok müsait bir kart
bi deniyeyim

yunus

You are not allowed to view links. Register or LoginCpu bga cihazında ısıtmanızı öneririm 2 defa başıma geldi birde board çok hassas sıvı teması varsa çürümeye çok müsait bir kart

DENEDİM SONUÇ AYNI :)