Mart 29, 2024, 03:46:44 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

teknik servis programı

Başlatan ozgurkara, Ekim 06, 2021, 01:20:44 ös

« önceki - sonraki »

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Loginselam üstadım crack proğramlarını virüs olarak algılar proğramlar bunu biliyorunuz o yüzden zip içine koydum dosyalar kaybolmasın diye proğramı kurarken antvirüsü kapatın crak yapın işlem tamam antiviri açabilirsiniz işlemden sonra silmesi sıkıntı yaratmaz başka sorun olursa yardımcı olurum saygılar

Ustam ellerine sağlık yalnız ben bunu full yapamadım içeriğindekileride denemedim beceremedim demo dışında seçenek çıkmıyor

guvenelkt

selam üstadım oku yazısını baştan oku tüm aşamalar orada yazılı demo yazacak eksik yaptığınız işlem olabilir saygıla

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or Loginben almak istiyorum  şuan 3 kişiyiz.ben programı yapan arkadaşla görüştüm özellikle bir kaç gündür arıyorum ve telefonlarını hiç açmamazlık yapmadı buda sistemin arkasında duracak bir kişi olduğunu gösterir.hostingin muhakak linüx tabanlı olmasını öneriyor sizde iletişime geçip soru sorabilirsiniz

You are not allowed to view links. Register or Login Ustam selamlar. Ne yaptınız siz anlaşabildiniz mi? Eğer halen beklemedeyseniz ben de 4. kişi olarak dahil olabilirim belki iyi iskonto yapar :)

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginben almak istiyorum  şuan 3 kişiyiz.ben programı yapan arkadaşla görüştüm özellikle bir kaç gündür arıyorum ve telefonlarını hiç açmamazlık yapmadı buda sistemin arkasında duracak bir kişi olduğunu gösterir.hostingin muhakak linüx tabanlı olmasını öneriyor sizde iletişime geçip soru sorabilirsiniz

You are not allowed to view links. Register or Login Ustam selamlar. Ne yaptınız siz anlaşabildiniz mi? Eğer halen beklemedeyseniz ben de 4. kişi olarak dahil olabilirim belki iyi iskonto yapar :)

biz aldık usta program fena değil eksikler var farketmiyor siz 1 kişi bulursanız indirimli alabiliyorsunuz. yani ne kadar kişi o kadar iskonto değil.

guvenelkt

servis proğramı linki silinmiş yeni link paylaştım saygılar

sbabur

You are not allowed to view links. Register or Loginservis proğramı linki silinmiş yeni link paylaştım saygılar

ilk kurulum esnasında (PAC) aktivasyon kodu istiyor buraya ne yazacağız OKU dosyasında patch nasıl yapılır bilgisi mevcut
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

guvenelkt

selam 5 ci adımda TSDEMO YAZILACAK DİYE UYARI VAR İLK SATIRA DA aynısı yazılacak

pcelektronik

You are not allowed to view links. Register or Loginselam 5 ci adımda TSDEMO YAZILACAK DİYE UYARI VAR İLK SATIRA DA aynısı yazılacak

Lisansladim  ama ilk açılışta
Kullanıcı  adı tps seçiyoruz sifre nedir?
11111 olmuyor?

guvenelkt

kullanıcı adı TSP
ŞİFRE .TSP

yunus

You are not allowed to view links. Register or Loginselam arkadaşlar alın size baba proğram 2014 yılından beri kullanıyorum takriben 6000 kişi kayıtlı profesyonel proğramdır detayı çoktur stok depo satın alma müşteri takip servis takip ürün takip hatırlatma dış servis ürün kontrol müsteri girdi çıktısı a5 a4 formatında server ile kullanılırsa 5+ kullanıcı crack ile 15 kullanıcı tam kapasite full çalışır ben lisanlı kullanıyorum daha önce yasal değildi sonra firma battı sonradan tekrar açtılar farklı isim ile eski proğram olduğu için sorun olmaz deneyin dediğim gibi müşteri kayıt ve ürün kayıt için çok detay var uğraşmayı sevmeyenler için zor ama sonradan kimmiş neden gelmiş arıza neymiş yapılanlar hepsi karşında saygılar
tüm açıklama ve bilgiler içinde You are not allowed to view links. Register or Login

link ölmüş