Mart 29, 2024, 03:04:24 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

1.8v bios ec entegre programlayıcı

Başlatan cihancyber, Ekim 25, 2019, 02:04:36 ös

« önceki - sonraki »

cihancyber

hayırlı cumalar hayırlı işler kolay gelsin arkadaşlar herkese

ucuz yollu bi proglamlayıcı arıyorum pm25ld010 gibi ec entegrelerini yazabilegim bi cihaz

aliexpress de ezp xpro var ondan daha ucuz bişeyler

cevat

Ekim 26, 2019, 01:55:08 öö #1 Son düzenlenme: Ekim 26, 2019, 01:56:56 öö cevat
1.8v çevirici adaptör almalısınız.

You are not allowed to view links. Register or Login

24 ve 25 serilerini ucuz
CH341  Eeprom programlayıcı
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

linux2ex

yanlış biliyorsam uyarın arkadaşlar

http://www.chingistek.com/img/Product_Files/Pm25LD010020datasheet%20v04.pdf

ürünü 2.3 ile 3.6v arası çalışıyor. eğer minipro kullanıyorsanız desteği var görünüyor. 1.8v çevirici mutlaka gerekli olan yer varsa Hexfet Ustanın yaptığı bir çevirici var isterseniz bi görüşün derim.  Ustanın kulakları çınlasın 1.8v gerekli olduğunda onu kullanıyorum bu zamana kadar da sorun çıkmadı.

1deliye2rapor

Sana bir arkadaş tavsiyesi vereyim , bende EZP2010-EZP2013-CH341 ve MiniPRO TL866CS var MiniPro alana kadar çok sıkıntılar cektim kimi görüyor kimi yazmıyor kimi yazıyor görmüyor sacma sacma isler yasadim  bir bios yazmak icin 3 farklı flasheri denemek zorunda kalıyordum ama MiniPro'ya gecince tek programlayıcıyla tüm biosları yazabiliyorum diğerlerine ihtiyacim kalmadı diyebilirim. Bence bir kerelik alın iyisini alın. Kolay gelsin.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

cihancyber

ezp2010-2013 onlar 1.8de iş yapmıyor onlar mevcut. Xeltek superpro 501s mevcut onla tıkırdıyom. daha pratik bişey baktım. kullanlar vardır diye.

senin dedigin ile ezp Xpro gördüm. ikisi arasındaki özelliklere bakayım bi. teşekkürler

cihancyber

You are not allowed to view links. Register or Login1.8v çevirici adaptör almalısınız.

24 ve 25 serilerini ucuz
CH341  Eeprom programlayıcı

ilkinden var olmuyor okumuyor ustam. ikincisini denemedim hiç. Az kaliteli bişey olsun istedim

Crmci

Ekim 26, 2019, 09:52:14 ös #6 Son düzenlenme: Ekim 26, 2019, 10:59:40 ös Crmci
Tavsiyem bu tip bir cihazı bir kez almaktır bende programlayici çöplüğü oluştu..Akil veren fikir veren olmayınca alıp duruyorsun..en ucuz rt809f vs al ...minipro bile hikaye artık..şahsen Erhan ustayı önceden duysaydım vertyanovun aynısını yapmış alırdım hiç tereddüt etmeden..yukarda saydığınız saymadiginiz cihazların hepsi mevcuttur tecrübe edilmiştir.

shocan

Kasım 02, 2019, 10:06:23 ös #7 Son düzenlenme: Kasım 02, 2019, 10:09:11 ös shocan

bu linkten alıntıdır ve bendeki cihaz yazıcıların olduğu gibi kare usb girişli:

Skypro kullanıyorum uzun zamandır. AMD tabanlı masa üstü cihazlarda işlemci yukseltenlerin epromlarini sadece bu görüyordu uzun zamandır. Elinde minipro olanlar epromlarini bana getirdi. En sonunda programlama cihazının markasını öğrendiler ve aynı gün ali den sipariş verdiler. Hız olarak çok iyi. Aman nazar değmesin :)
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.