Mart 28, 2024, 04:12:29 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

macbook pro a1990 2018

Başlatan mustafaozdall, Ekim 10, 2020, 01:40:08 öö

« önceki - sonraki »

mustafaozdall

Cihaz start alıyor type c dönüştürü ile baktığımızda yanlış 5 v çıkmıyor ısınan birşey yok termal kamera ile bakıldı biraz araştırdığımda bunlarında ıpadlar ıphonelar gibi dfu moda düştüğünü gördüm başka bi macbooka type c kablo ile bağladım ve tuş kombinasyonunu yaparak dfu moda soktum yanlız yazılımı atarken hata veriyor hata kodu -40 hiç başına gelen oldumu yada bu işle daha önceden uğraşıpta yazılım atan. internetten araştırdığım kadarıyla pek yok ama belki bizden biri çözmüştür

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or LoginCihaz start alıyor type c dönüştürü ile baktığımızda yanlış 5 v çıkmıyor ısınan birşey yok termal kamera ile bakıldı biraz araştırdığımda bunlarında ıpadlar ıphonelar gibi dfu moda düştüğünü gördüm başka bi macbooka type c kablo ile bağladım ve tuş kombinasyonunu yaparak dfu moda soktum yanlız yazılımı atarken hata veriyor hata kodu -40 hiç başına gelen oldumu yada bu işle daha önceden uğraşıpta yazılım atan. internetten araştırdığım kadarıyla pek yok ama belki bizden biri çözmüştür

apple sitesinde hata koduna bakıldığında donanımsal sorun olarak gösteriyor.

You are not allowed to view links. Register or Login

bu videoda iphone6 dfu mode 40 hatası için videoda hdd yazılmış ama telefondaki emmc sanırım.

mustafaozdall

Evet abi telefon tabletlerde 40 hatası nandı görmeyince veriyor söküp altından omaj alarak arıza takip edilebiliyor.
Ama bu yeni bi cihaz tam olarak dökümleri yok ezbere paldır küldürde girmedik bakalım bi çözümü bulabilecekmiyiz