Mart 29, 2024, 11:04:37 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TOSHIBA C850 UMA ENABLE

Başlatan smlkc, Ocak 26, 2020, 09:37:44 ös

« önceki - sonraki »

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Loginhocam ben yaptım fakat bazen açıyor bazen açmıyor.kuzeyin ordaki bobine voltaj gelmiyordu bende bir yerden 1v buldum bobine verdim çalışıyor fakat dediğim gibi açmamamazlık yapıyor.diğer türlü 1v olmayınca hiç açmıyor cihaz neden olabilir.

kuzeyin ordaki voltajgelmeyen bobin hangisi foto ile gösterebiilir misin

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or LoginPlf/CSF 45w uma&dsc rev 2.1

vusal ustaya sordum bu modelde olmuyor dedi. belki daha sonra diğeri gibi çözülebilir.

akmusa97

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginhocam ben yaptım fakat bazen açıyor bazen açmıyor.kuzeyin ordaki bobine voltaj gelmiyordu bende bir yerden 1v buldum bobine verdim çalışıyor fakat dediğim gibi açmamamazlık yapıyor.diğer türlü 1v olmayınca hiç açmıyor cihaz neden olabilir.

Hocam yanında en büyük olanı fotografını yarın atarım

smlkc

vusal ustaya sordum bu modelde olmuyor dedi. belki daha sonra diğeri gibi çözülebilir.

Bu modelden hiç gelmedi elime ama geldiğinde bunun içinde bir çalışma yaparız.

sector77

Bütün voltajlar var ve tek bios a çevirdim vusal ustamın ve sizin gönderdiğiniz tek biosa çevirme linkin içindeki biosu da denedim olmadı 0.80a de kalıyor. CPU ısısına göre 0.86a e kadar çıkıyor
Computer Repair Center
CRC

akmusa97

You are not allowed to view links. Register or Login hocam bu uma yaparken kablo çektiğimiz bobin

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Login hocam bu uma yaparken kablo çektiğimiz bobin

kaç volt var o bobinde  tam olarak

akmusa97

hocam hiç voltaj yok ben bir yerden 1v buldum onu verdim

smlkc

işlemciyi sök ve o bobinin şaseye karşı ne değer gösteriyor bir ölçermisin

akmusa97

You are not allowed to view links. Register or Loginişlemciyi sök ve o bobinin şaseye karşı ne değer gösteriyor bir ölçermisin
030 gösteriyor

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Loginişlemciyi sök ve o bobinin şaseye karşı ne değer gösteriyor bir ölçermisin
030 gösteriyor

Kisadevre var gibi görünüyor acaba senin ekran kartın sağlam olabilirmi

akmusa97

030 gösteriyor

Kisadevre var gibi görünüyor acaba senin ekran kartın sağlam olabilirmi
nasıl sağlam olabilir mi ustam anlamadım

bilalas05

2 mb biosun yerine 4 mb takıp uma yapılınca görüntü biraz geç geliyor ama problem değil,  birde f2 ile biosa girmek istediğinizde siyah ekranda imleç yanıyor bir süre sonra biosa giriş yapıyor. Zaten müşterinin biosla pek işi yok. şuan sistem açıldı birazdan ekran kartında kurucam.

Crmci

Şu anda yarım bitmedi bendeki ,bitince foto ile sıralama yapip konuyu toparlamak gerekiyor biraz dağılmış konu.

CRM

bu model UMA olmuyor. (denenmedi hic)
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login