Nisan 19, 2024, 09:58:12 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Termal Kameram Geldi

Başlatan Teknikbursa, Şubat 01, 2020, 10:00:30 ös

« önceki - sonraki »

Teknikbursa

Şubat 01, 2020, 10:00:30 ös Son düzenlenme: Şubat 01, 2020, 10:02:37 ös Teknikbursa
Aliexpress den aldığım termal kameram geldi

You are not allowed to view links. Register or Login

cevat

Hayırlı olsun Ustam; iyi günlerde kullanılsın.

Güzel cihaz, Benimde aklımda var. UTİ80 modelini almak istiyorum.

Kullanımı hakkında bilgileri paylaşır mısınız?

Ayrıca aldığınız mağaza, ürün fiyatı, en önemlisi PTT nin gümrük muayene ücreti + vergilendirmelerini de yazar mısınız?

Yurtiçi fiyatı bayağı yüksek. F/P testi yapacağım. Biraz ayrıntılı yazarsanız iyi olur.

Hayırlı işler, kolay gelsin...
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

Teknikbursa

Ustam cihazı Aliexpress Uti mağazasından aldım.Aldığımda indirim vardı.
ayrıca kupon kullanım hakları tanıdılar bana 203 Usd geldi.Gümrük vergisi olarakta 104 tl ödedim
Cihaz oldukça iyi fiyatına göre alınabilecek en iyi cihaz.
Cihazım modeli Uti80

şu an fiyatı 258 usd gözüküyor ancak sepete atıp her gün fiyatını takip edin ben öyle yaptım.
ani indirimler yapıyorlar.Kupon indirimlerini de kullanmayı unutmayın.

cevat

Şubat 01, 2020, 11:13:25 ös #3 Son düzenlenme: Şubat 02, 2020, 12:35:55 öö cevat
Evet fiyatı çok uygun. Banggood da Vergiler dahil 2000 TL civarı .

AliExpress 'e Sipariş verilemiyor.

Sitede uyarı var:

Lütfen dikkat

Üzgünüz, Çin'deki beklenmedik virüs nedeniyle, tüm sıcaklık ölçüm cihazı satıldı. Aliexpress miktarı değiştirmeye izin vermiyor, lütfen bu duyuruya bakın.

Bizim kızılötesi sıcaklık ölçüm cihazı şimdi Çin'de gerekli anahtar ürün olduğundan, kısa vadede tedarik edemez. Lütfen anlayın ve sipariş vermeyin.

Yanıt için teşekkürler You are not allowed to view links. Register or Login usta
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

shocan

Şubat 02, 2020, 02:28:37 ös #4 Son düzenlenme: Şubat 02, 2020, 02:32:18 ös shocan
ustam güle güle kullanın. ben de düşünüyorum ama kararsız kaldım. cep telefonuna takılan ekransız modeller var, onlara baktım biraz. merceklerine filtre takılıyor ve hassasiyeti artırılıyor. elbette araştırma yapmışsınızdır. artıları eksileri neler?

ekleme: anakartın üstünde bazen bız bızz diye ses geliyor. onları bulmak zor oluyor. elbette bu sesi veren komponent diğerlerine göre biraz daha ısınacaktır. belki 4 belki 5 derece . buradan yakalarım diye düşünüyorum.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Teknikbursa

Ustam cep telefonuna takılan modeller biraz daha ucuz ama sonuçta ara bir aparat. Yarın bir gün cep telefonu
modeli yada android sürümü destekler mi belli değil.bu ise sonuçta komplike bir cihaz.yanında 16 mb bellek kartı ile geldi.resim vs çekebiliyorsunuz. odakladığınız yerin ısısını görebiliyorsunuz.kullanım şarjı yaklaşık 6 saat
daha düşük çözünürlükte cihazlarda var fiyatları daha ucuz.ancak bu model fiyatına göre mantıklı gözüküyor.