Mart 28, 2024, 06:58:13 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LENOVO V310-15ISK ONBORD RAM İPTALİ MÜMKÜNÜ

Başlatan girişim, Temmuz 04, 2020, 12:55:34 ös

« önceki - sonraki »

girişim

Temmuz 04, 2020, 12:55:34 ös Son düzenlenme: Temmuz 04, 2020, 01:06:11 ös girişim
TÜM USTALARIMA KOLAYGELSİN ELİMDE LENOVO V310-15ISK 80SY  LEPTOPUN ONBORD RAM ARIZALI RAMLAR SÖKTÜM GÖRÜNTÜ VERMİYOR RAM İPTALİ MÜMKÜNMÜ 
ANAKART DA0LV6MB6F0  REV.F
İŞLEMÇİ  SR2EY
RAM PC4
ESKİ EC  You are not allowed to view links. Register or Login
ESKİ BİOS  You are not allowed to view links. Register or Login

erzurumnotebook

ramlerde aşırı ısı yok ise reball kurtarrır. lv6 da işlemci çok bozuluyor. kaç amper çekiyor?

girişim

merhaba ustam 2 ay kadar önce bios atmıştım müşteri kullandı şimdi ramler ısınıyordu süktüm hariçi ram ile görüntü gelmedi yotube v330 hakında bir video vardı  bizmkiyle aynı olmadığı için bu modelinde asus lar direnç kaydırmakmı gerekiyor  bilmiyorum yardımınıza ihtiyaçım var  kolay gelsin

rasimyenen

You are not allowed to view links. Register or LoginTÜM USTALARIMA KOLAYGELSİN ELİMDE LENOVO V310-15ISK 80SY  LEPTOPUN ONBORD RAM ARIZALI RAMLAR SÖKTÜM GÖRÜNTÜ VERMİYOR RAM İPTALİ MÜMKÜNMÜ 
ANAKART DA0LV6MB6F0  REV.F
İŞLEMÇİ  SR2EY
RAM PC4
ESKİ EC  You are not allowed to view links. Register or Login
ESKİ BİOS  You are not allowed to view links. Register or Login

Dostum biosu tekrar yükleme şansımız varmı?

Yada elinde DA0LV6MB6F0 Rev F bios olan varmıdır.

İşlemci : SR2EY
GPU : 216-0887071

rasimyenen

Birde bulduğum biosların çoğunda ilk seferde gecikmelide olsa görüntü veriyor ama kapatıp tekrar açtığında geçte olsa görüntüyü vermiyor. ama bios pilini cıkartıp adaptör tekrar takınca görüntü aynı şekilde tekrar geliyor.

girişim

You are not allowed to view links. Register or Login  MERHABA RAM İPTALİ VE BİOS
R305  R313 KAYDIR
R306  R314 KAYDIR

bygamer

Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login (Biosu yazmadan dener misin)

girişim

bygamer

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login (Biosu yazmadan dener misin)
resimdekinin aynısını yapmanız gerekiyorr yoksa calışmıyor bilginize.4 direnç kaydırıyorsunuz normalde 2 gösterilmiş ama yalnış :) karşılaştırma yapınca görüyorsunuz.teşekkürler paylaşım için.
Sınıf Öğretmenliği mezunu aynı zamanda bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik kart tamiri yapmaktayım. Hala öğrenmeye açım.

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

resimdekinin aynısını yapmanız gerekiyorr yoksa calışmıyor bilginize.4 direnç kaydırıyorsunuz normalde 2 gösterilmiş ama yalnış :) karşılaştırma yapınca görüyorsunuz.teşekkürler paylaşım için.

Hangi resimdekinin aynısı?

bygamer

Aralık 27, 2022, 06:18:58 öö #11 Son düzenlenme: Aralık 27, 2022, 06:20:43 öö bygamer
bu linkte tam açıklamalı olarak mevcuttur.