Mart 29, 2024, 12:59:10 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Samsung NP 270E5C şema lazım.

Başlatan aegeanxtr, Aralık 06, 2018, 06:36:59 öö

« önceki - sonraki »

aegeanxtr

Merhaba arkadaşlar. Anakart BA41-02342A HST LAMPARD-15HSW elinde şeması ya da boardview olan paylaşırsa sevinirim. Teşekkürler.

aegeanxtr

Sanırım kimsede bu cihazın şeması ya da boardview dosyası yok.  Bazı kartların şemaları çok kolay bulunurken bu kartların şemaları neden bulunmaz anlamıyorum.

linux2ex

http://vlab.su/viewtopic.php?f=250&t=114&p=476286&hilit=%2ABA41+02342A+boardview%2A#p476286   

burda var ama ücret istiyor yada uzun süredir üye olup paylaşım yapmak gerekiyor.

berkcan

çok bulunan bi dosya değil ayrıca bu anakartta şema olmaz buyrun boardviewi

You are not allowed to view links. Register or Login

aegeanxtr

Çok teşekkür ederim ustam dünden beri çok aradım ücretsiz bulmadım. Allah işini rast getirsin.

mrbulut

slm link silinmiş.rica etsem tekrar yükleyerbilir misiniz.kolay gelsin

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or Loginslm link silinmiş.rica etsem tekrar yükleyerbilir misiniz.kolay gelsin

You are not allowed to view links. Register or Login

dogu06

Selâm ustam, link yenileyebilir misiniz?

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or LoginSelâm ustam, link yenileyebilir misiniz?

Merhaba Ustam Elimde You are not allowed to view links. Register or Login Bu Var Umarım aynıdır

dogu06

AlıntıMerhaba Ustam Elimde You are not allowed to view links. Register or Login Bu Var Umarım aynıdır

Sağol ustam bu işime yaramıyor. Üstteki linki yenilerseniz hoşnut olurum.

ayafixcenter

Buyur Ustam Buldum İstediginiz ModeliYou are not allowed to view links. Register or Login

dogu06

You are not allowed to view links. Register or LoginBuyur Ustam Buldum İstediginiz ModeliYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam sana zahmet verdim paylaştığın boardview de hiç bir öğenin değeri yer almıyor. Benim dirençlerin omaj değerlerini görebileceğim şema veya boardviewe ihtiyacım var.

ayafixcenter

Mayıs 31, 2021, 08:41:57 ös #12 Son düzenlenme: Mayıs 31, 2021, 08:44:00 ös ayafixcenter
Bu Resimde You are not allowed to view links. Register or LoginGösterdim En Alt Kısımda Gözüküyor

dogu06

Teşekkür ederim hiç oraya bakmadım. ;)