Nisan 20, 2024, 03:26:16 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

H81H3-M4 (V1.0A) - ECS biod

Başlatan Teknikbursa, Kasım 03, 2018, 08:36:53 ös

« önceki - sonraki »

Teknikbursa

Arkadaşlar H81H3-M4 (V1.0A) - ECS bios ihtiyacım var.siteden 4 mb rom iniyor
orjinali 8 mb

farukx

You are not allowed to view links. Register or Login
Yedek alarak bunu deneyebilirsiniz.

linux2ex

eski biosun  00440010   adresinden başlayan windows keyini  bu biosdaki aynı adres kısmına yazmayı unutmayın

kolay gelsin

Teknikbursa

Yedek alarak bunu deneyebilirsiniz.

Çok teşekkür ederim bunu daha önce denedim cihaz açmadı.

Teknikbursa

eski biosun  00440010   adresinden başlayan windows keyini  bu biosdaki aynı adres kısmına yazmayı unutmayın

kolay gelsin

Çok teşekkürler deneyipbilgi vereceğim

HexfeT

Kart çıktığı tarihten sonra üretilen yeni nesil CPU lara destek için güncelleme yayınlanmış. Eğer eski bios varken sonradan çıkan cpu takılırsa muhtemelen çalışmıyor.
Resmi güncellemeden CPU desteği için gerekli ve çipe direk yazılabilecek tam biosu çıkardım. Sonrasında çalışan sistemde H81H3-M4_V1.x_50410_You are not allowed to view links. Register or Login içindeki diğer güncelleme yapılmalı.

---> You are not allowed to view links. Register or Login
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

Teknikbursa

Arkadaşlar çok teşekkür ederim. her iki biosda post kartta 11 de kalıyor.i7  4.nesil 1150 pin işlemci takacağız.
sanırım bios sürümü desteklemiyor.elimde başka işlemci olmadığı için deneyemiyorum.son sürüm bios olan yada düzenleme yapabilecek arkadaş varmı acaba.ben düzenlemeye uğraştım ancak sonuç alamadım.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               

HexfeT

Kasım 06, 2018, 08:14:24 ös #7 Son düzenlenme: Kasım 06, 2018, 08:16:54 ös HexfeT
Normalde çalışan eski CPU ile güncelleme yapılmadan 4. nesil CPU ile açmıyor anladığım kadarıyla.

Güncellemeleri birlikte gömüp içine koydum. Tekrar indirin. Haswell.bin dosyasını yazıp deneyip bilgi verin. Bu şekilde 4. nesil cpu ile açması lazım.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

Teknikbursa

İlginize çok teşekkürler sorun aynı şekilde devam ediyor.sanırım ya başka bir sorun var yada uyumlu birişlemci ile
denemek lazım.sonuçta işlemci araştıracağım.

Gimsis

You are not allowed to view links. Register or LoginNormalde çalışan eski CPU ile güncelleme yapılmadan 4. nesil CPU ile açmıyor anladığım kadarıyla.

Güncellemeleri birlikte gömüp içine koydum. Tekrar indirin. Haswell.bin dosyasını yazıp deneyip bilgi verin. Bu şekilde 4. nesil cpu ile açması lazım.

ustam haswell bin dosyası sorunsuz çalışıyor emeğine sağlık

niyaziyavas

You are not allowed to view links. Register or LoginKart çıktığı tarihten sonra üretilen yeni nesil CPU lara destek için güncelleme yayınlanmış. Eğer eski bios varken sonradan çıkan cpu takılırsa muhtemelen çalışmıyor.
Resmi güncellemeden CPU desteği için gerekli ve çipe direk yazılabilecek tam biosu çıkardım. Sonrasında çalışan sistemde H81H3-M4_V1.x_50410_You are not allowed to view links. Register or Login içindeki diğer güncelleme yapılmalı.

---> You are not allowed to view links. Register or Login

POWER ALIP KESEN BİR ANAKART ARIZASI BU BİOS İLE ÇALIŞTI GÖRÜNTÜ ALINDI TEŞEKKÜRLER.