Mart 28, 2024, 06:47:46 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Ekran kartları Test Programı

Başlatan madsay, Mayıs 12, 2021, 10:43:15 ös

« önceki - sonraki »

madsay

merhaba arkadaşlar, ekran kartları chip ve vramları test yapacak program arıyorum. Nvidia için mods var(indirmedim henüz), ama amd için bir bilgi bulamadım araştırıyorum. test derken furmark testi gibi değil dos veya lınux tabanlı bootlu ve nokta atışı vram arızasını bulabilen servis programları gibi.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Loginmerhaba arkadaşlar, ekran kartları chip ve vramları test yapacak program arıyorum. Nvidia için mods var(indirmedim henüz), ama amd için bir bilgi bulamadım araştırıyorum. test derken furmark testi gibi değil dos veya lınux tabanlı bootlu ve nokta atışı vram arızasını bulabilen servis programları gibi.
Selamun Aleykum Ustam You are not allowed to view links. Register or Login Hepsini İndirin İçerigindeki Videoda Herşeyi Gösteriyor Hem AMD Hem Nvidia Yeni Seri Kartlar Dahil 3090 6800XT Yanlız Boyutu Büyük 55 GB Civarı  Ben İndirdim Henüz Deneme Fırsatım Olmadı

madsay

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginmerhaba arkadaşlar, ekran kartları chip ve vramları test yapacak program arıyorum. Nvidia için mods var(indirmedim henüz), ama amd için bir bilgi bulamadım araştırıyorum. test derken furmark testi gibi değil dos veya lınux tabanlı bootlu ve nokta atışı vram arızasını bulabilen servis programları gibi.
Selamun Aleykum Ustam You are not allowed to view links. Register or Login Hepsini İndirin İçerigindeki Videoda Herşeyi Gösteriyor Hem AMD Hem Nvidia Yeni Seri Kartlar Dahil 3090 6800XT Yanlız Boyutu Büyük 55 GB Civarı  Ben İndirdim Henüz Deneme Fırsatım Olmadı
kardeş çok tşk ediyorum. tam istediğim program mods ta içinde mevcut zaten. Allah razı olsun hayırlı bayramlar.

ayafixcenter

Ben Teşekkür Ederim RABBİM Cümlemizden Razı Olsun Sizlerinde Bayramı Mübarek Olsun

madsay

Onun icinde bi program var ama henuz calistiramadim. Kartin adresini yaZip teste tabi tutuyosun cozersem bilgilendiririm

mrtkts

Cevat abi o arkadaş eğitimini pazarlıyor, bir şey anlattığı yok.

Bu kanalı buldum şimdi inceliyorum. Öğrenirsem burada paylaşacağım.

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginOnun icinde bi program var ama henuz calistiramadim. Kartin adresini yaZip teste tabi tutuyosun cozersem bilgilendiririm
R9 270, 290 filan vardı onları hallettim gerçekten çok büyük kolaylık. Fakat mesela bende P106-100 var mining kartı, 1060 ile birebir aynı neredeyse ama bir türlü klasörünü bulamadım. Çalışma prensibini de bilmediğim için ezberden öteye maalesef gidemedim. Öğrenicez mecbur.

megabilisim

arkadaş eğitimi pazarlamak için elinden gelen herşeyi yapmış :)
Bir mum diğer mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez.

ayafixcenter

Arkadaş işini yapabilir saygıyla karşılıyorum yalnız sadece programlara 5000-6000 TL gibi bir rakam bilmiyorum bence çok fahiş fiyat kişisel düşüncem

madsay

Arkadaş işini yapabilir saygıyla karşılıyorum yalnız sadece programlara 5000-6000 TL gibi bir rakam bilmiyorum bence çok fahiş fiyat kişisel düşüncem

Programi zaten burda paylastilar cinli bir adam da gayet guzel anlatıyor. Biraz linux komutlari bilmek yeterli.

umtbdk

umtbdk

yukardakı videoda cok guzel anlatılmış.hdd ye nasıl yapıldığı.biraz incelersenız basıt.

ayafixcenter

Programi zaten burda paylastilar cinli bir adam da gayet guzel anlatıyor. Biraz linux komutlari bilmek yeterli.

Programı Ben Paylaştım Ustam  Gerekli Olan Program Vs Elimde sıkıntı yok ben sadece fikir beyan ettim

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or Loginyukardakı videoda cok guzel anlatılmış.hdd ye nasıl yapıldığı.biraz incelersenız basıt.

Hocam forumda paylaşıldı zaten işin bu kısmını işten saymadığım için yazmadım.

Sorun  şu: Listede yer almayan bir kartı nasıl test edebiliriz? Mesela P106-100 kart var, bu kartı nasıl test edebiliriz sorun bu.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Loginyukardakı videoda cok guzel anlatılmış.hdd ye nasıl yapıldığı.biraz incelersenız basıt.

Hocam forumda paylaşıldı zaten işin bu kısmını işten saymadığım için yazmadım.

Sorun  şu: Listede yer almayan bir kartı nasıl test edebiliriz? Mesela P106-100 kart var, bu kartı nasıl test edebiliriz sorun bu.

içeriğe kart eklemeyi rus sitesinde anlatıyordu ama pek ilgilenmemiştim müsait bir zamanda tekrardan bakıp bilgi veririm ustam