Nisan 20, 2024, 09:13:05 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Müşteri Kaydı Bilgisi

Başlatan ilyassmngn, Temmuz 28, 2019, 04:10:33 öö

« önceki - sonraki »

ilyassmngn

Ustaların kayıt programı kullanıyordum tekniknik servis plus diye ama sapıtmaya başladı bide çok hoşuma gitmiyor önerebileceğiniz web tabanlı yada güzel bir ücretsiz yada ekonomik bir program veya web sitede varmıdır

skassas

Temmuz 28, 2019, 08:23:49 ös #1 Son düzenlenme: Temmuz 30, 2019, 01:41:50 ös skassas
Aşağıda daha iyi bir çözüm sunulduğu için linki kaldırdım.

You are not allowed to view links. Register or LoginUstaların kayıt programı kullanıyordum tekniknik servis plus diye ama sapıtmaya başladı bide çok hoşuma gitmiyor önerebileceğiniz web tabanlı yada güzel bir ücretsiz yada ekonomik bir program veya web sitede varmıdır

ayafixcenter

Temmuz 29, 2019, 06:58:31 öö #2 Son düzenlenme: Temmuz 29, 2019, 07:31:41 öö ayafixcenter
Merhaba Ustam You are not allowed to view links. Register or Login var ücretsiz

You are not allowed to view links. Register or Login ücretsiz Bir Php Script Mevcut Localhostta çalıştırabilirsiniz

You are not allowed to view links. Register or Login ücretsiz Masaüstü yazılımı Var

ilyassmngn

ilyassmngn

You are not allowed to view links. Register or LoginMerhaba Ustam You are not allowed to view links. Register or Login var ücretsiz

You are not allowed to view links. Register or Login ücretsiz Bir Php Script Mevcut Localhostta çalıştırabilirsiniz

You are not allowed to view links. Register or Login ücretsiz Masaüstü yazılımı Var

ONLİNE OLAN İYİ GİBİ

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or LoginONLİNE OLAN İYİ GİBİ
Evet ustam Biraz daha geliştirilebilir