Mart 28, 2024, 06:18:07 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Forum Hk.

Başlatan sector77, Temmuz 13, 2019, 07:47:31 ös

« önceki - sonraki »

sector77

Ustalarım burda kimseyi tanımam ama çok iyi insanlar olduğunuz kesin fikir alışverişi bilgi paylaşımı çok güzel ilk başta bios indirmek için üye oldum sonra kendimi kaptırdım şimdi, sanki forum benimmiş gibi davranıyom ;D elimden geldiği kadarıyla bilgimi paylaşmaya çalışıyorum ve her zamanda çalışacağım ALLAH böyle güzel bir paylaşım platformuna zeval vermesin herkese iyi çalışmalar haftaya işiniz bol olsun iyi tatiller. ;D
Not: içimden geldi yazmak istedim yazdım  8)
Computer Repair Center
CRC

ozgurkara

aynen sector77 usta yardımlaşmak çok güzel ben de çok profosyenel değilim ama burası bana çok şey kattı.işyerine gelir gelmez hemen forumu açıyorum ve bir not404 found hatası almaktan çok korkuyorum hayatımızın bir parçası olmuş.emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.Rabbim herkese haytırlı işler nasip etsin.
You are not allowed to view links. Register or Login

sector77

Aynen özgür usta bende korkuyom şap diye 404 hatasından bi ara böyle bişey olmuştu suspent hatasıydı galiba bi moralim bozuldu hiç sorma burayı tanımdan önce bgareworks diye bir forum vardı kapanınca çok üzülmüştüm. 😦
Computer Repair Center
CRC

Crmci

Çoğu zaman hiç mesajım olmuyor çünkü Allah razı olsun ustalardan anında konuya el atıp ihtiyaci olana yardımcı oluyorlar bizde ara sıra denk gelirse ufak tefek şöyle böyle diyerek boş buldukmu meydanı USTA koltuğuna geçiyoruz.Ama acaip alışkanlık oldu eskiden gazetelere bakardım simdi homepage burası.

sector77

You are not allowed to view links. Register or Loginsimdi homepage burası.
Telefonda bile hompage😁
Computer Repair Center
CRC

Ucakbileti

Kardeş Zoraki Arkadaş,
Arkadaş ise Seçilmiş Kardeştir. ;)

Hepinizin işi rast kazancı bereketli olsun.

(Seçilmiş,KARDEŞLERİM,ABİLERİM.)
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!