Mart 29, 2024, 03:00:05 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Kalıp arayışı ( ÇÖZÜLDÜ )

Başlatan Ucakbileti, Ağustos 24, 2019, 07:29:36 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

Ağustos 24, 2019, 07:29:36 ös Son düzenlenme: Ağustos 29, 2019, 08:15:53 ös Ucakbileti
Ustalaarım celeron n28xx serisi örneğin sr1w4 için sağlam kalıp bulamıyorum. gelenler hatalı üretim çipe yarısı oturuyo kalan yarısı boş yerlere denk geliyor.
Ben şu firmadan aldım tam oturuyo yada  3 5 delik hatası hariç kalanı oturuyo diyebileceğiniz, kalıbı alabileceğim firma varmı. Şimdiden ilginiz için teşekkürederim.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

berkcan

shocan

kalıp konusunda bende de şans yok. aliden sipariş verirken bile 3 tane ve ayrı yerlerden sipariş veriyorum. oturan pinleri topla dizip ısıtıyorum. diğer tarafları krem lehim ile hallediyorum. bazen 30 tane 0.50 topu dizdiğim oluyor. daha küçükleri illaki krem lehim.

ps3 wifi entegresi kalıp yok. Tek tek 0.76 diziyorum.

tanesine 50 lira vereyim. düzgün kalıp olsun yeterki.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Ucakbileti

üniversal kalıpla olur gibi ps3 wifisi. Ama denemişsindir. Yada çok sık gelen bir iş ise kola kutusundan kalıp yap usta. baya seyrek pinleri var çünki.örnek ..

Ucakbileti

Eywallah berkcan ustam sağolasın.

shocan

fazla gelmiyor bu iş. 0.76 top olunca zevkli oluyor. telefon entegreleri 0.20 olunca bunlar kolay gelir.

Uzun lafın kısası bu iş için düzgün kalıp lazım. bulması da zor.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

linux2ex

daha önce görmüş olan arkadaşlar mutlaka vardır ama bilgi olsun dedim

You are not allowed to view links. Register or Login  buradaki siteden yada benzerleride var kalıbı çizip gönderdiğinizde ister pcb isterseniz stencil kaliteli bir şekilde gönderiyorlar.

burda da anlatımı var

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Logindaha önce görmüş olan arkadaşlar mutlaka vardır ama bilgi olsun dedim

You are not allowed to view links. Register or Login  buradaki siteden yada benzerleride var kalıbı çizip gönderdiğinizde ister pcb isterseniz stencil kaliteli bir şekilde gönderiyorlar.

burda da anlatımı var

Çok Teşekkürler Ustam Ayrıca bu pcbway sitesinin türkiye ait siteside var You are not allowed to view links. Register or Login

linux2ex

yanlız ülkemizdekini seçtiğinizde aynı ürün fiyat olarak çok yüksek. aciliyet durumuna göre tabiki seçilebilir. örnek bir ürün ve adet girdim iki site arasında 39$+kdv fiyat farkı oluyor.

Ucakbileti

kalıp efetek bilgisayardan teğmin edildi. tek sorun 0.35mm kalıp deliğinden geçmiyor 0.30mm oluyor sıkıntısız. Lazım olan arkadaş varsa bilgisi olsun. Hayırlı işler cümleten.