Nisan 20, 2024, 08:05:01 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus x402n boot yapmıyor

Başlatan Crmci, Mayıs 29, 2019, 12:02:39 öö

« önceki - sonraki »

Crmci

Ustalarım öncelikle hayırlı işler dilerim.Cihaz direk biosa giriyor hd görüyor ama boot etmiyor başka win.yüklü hd yada usbden de boot etmiyor.Sitedeki biosu ve vlabdan bulduğumu denedim hiç start yapmadı.Bios ver:315 gop:10.0.1035 ec:F0AP0A00.006 anakart kod:E402NA rev2.3..kasa kodu:X402N Barkod:E402NA-GA103T (1.8v olan bioslardan)orjinal biosunu ekledim bu düzeltilebilir mi?.........You are not allowed to view links. Register or Login

akdenizmustafa

You are not allowed to view links. Register or Login

sonucu belirtirsin belki clear lazım olabilir

Özkan Öz

Başka diske başka bir makinede kurulan windows uefi mi, cms mi kurulduğuna bağlı olarak boot etmemesi normal, disk arızasından dolayı açmama ihtimali de yüksek. Bence tamamiyle boş bir diske win kumayı deneyin.

akdenizmustafa

akdenizmustafa

bunu bi dene

Crmci

Mayıs 31, 2019, 07:15:46 ös #5 Son düzenlenme: Haziran 02, 2019, 08:03:16 ös Crmci
Tum bioslari denedim ama boot secenekleri boş geliyor.

Crmci

Bununla ilgili ne yapabilirim arkadaslar yok mu bilen?

Teknikbursa

secure boot seçeneği varmı varsa kapalımı.

Crmci

Kapali .uefi csm vs ayarlari biliyorum.cihazda resimdede var herseyi goruyor boot piority boş..acilista esc ile gelen menude boş neyle nasil boot edecek anlamadim etmiyor

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or LoginKapali .uefi csm vs ayarlari biliyorum.cihazda resimdede var herseyi goruyor boot piority boş..acilista esc ile gelen menude boş neyle nasil boot edecek anlamadim etmiyor

birazdan en son versiyondan çıkarılmış bios atıcam ustam denersiniz

linux2ex

son versiyondan çıkarılmış dosya deneyip bilgi verirsiniz.

Crmci

Ok tesekkukler ustam sorun cozuldu arsive alabilirsin biosu.

maxwell

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam tekrar yükleyebilirmisin biosu.Aynı sıkıntıda bir X402N var elimde.

mrserbest

maxwell

Nisan 28, 2020, 07:46:06 ös #14 Son düzenlenme: Mayıs 07, 2020, 03:18:52 ös maxwell
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Hocam biosu tekrar alabilirmiyim rica etsem ?