Mart 28, 2024, 06:19:04 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus X555UJ Boardview+Repair Guide

Başlatan HexfeT, Ekim 07, 2017, 01:27:00 öö

« önceki - sonraki »

HexfeT

Asus X555UJ Boardview+Repair Guide ---> You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

oceks

serhatmsy

canali

sbabur

s.a ustalar bu kartın umalı resimleri yada uma yapabilen varmı acaba yada biostan mı çözülmesi gerekiyor

start alıyor ekranı siyah yapıyor vga danda monitorü acıyor ama siyah ekran oluyor hiçbir yazı dahi görmüyorum 
aliexpresste uma kartları var muhtemelen kompenant değişimi olması gerektiğini düşünüyorum.

ayrıca cihaz starttan sonra harici klavye bağladığımda numlock ve capslock ledlerini yakıp söndürebiliyorum.
bir kac bios denedim io yu tekrar program attım ama nafile görüntü siyah vaziyette

ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

mert şener

You are not allowed to view links. Register or Logins.a ustalar bu kartın umalı resimleri yada uma yapabilen varmı acaba yada biostan mı çözülmesi gerekiyor

start alıyor ekranı siyah yapıyor vga danda monitorü acıyor ama siyah ekran oluyor hiçbir yazı dahi görmüyorum 
aliexpresste uma kartları var muhtemelen kompenant değişimi olması gerektiğini düşünüyorum.

ayrıca cihaz starttan sonra harici klavye bağladığımda numlock ve capslock ledlerini yakıp söndürebiliyorum.
bir kac bios denedim io yu tekrar program attım ama nafile görüntü siyah vaziyette

Aynı sorun ile geçenlerde gelmişti bana bu cihazdan.Sorun büyük ihtimalle işlemciden çıkacak ustam.Lvds 6,7,38,39 pinlerinde voltajlar nelerdir?

sbabur

You are not allowed to view links. Register or Login

6.pin  0,085v
7.pin  0,514v
38.pin 0,085v
39.pin 0.085v

bl_en e 3v verdiğimde arka aydınlatma da açmıyor bu arada
başka ekranlarda denedim ne görüntü ne ısık hiç bişi yok

sadece ekranı siyahlatıyor
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN