Nisan 19, 2024, 02:12:50 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Quick ts1200a

Başlatan ozgurkara, Ağustos 03, 2020, 04:24:11 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginŞimdiden Hayırlı olsun özgür ,Ben c245-032 ve c245-741 uç ile bütün işlerimi rahatlıkla hallediyorum ustam. uç tavsiyesini mehmet vermişti doğru karar..
ayrıca söylemeye gerek yok ama plastiğe uç vurma. istemeden de değerse mutlaka yanında nişadır bulundur hemen ona sür. ilk günki gibi olacaktır uçların.
Nişadır tüm havyeler için gecerli kararan lehim tutmaya zorlanan ucunuzu havye ısısını 450-500 derece yapıp sürün sürerken hafifen lehim verin bakın miss gibi olucak uç.
Saygılar.
You are not allowed to view links. Register or Login

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginŞimdiden Hayırlı olsun özgür ,Ben c245-032 ve c245-741 uç ile bütün işlerimi rahatlıkla hallediyorum ustam. uç tavsiyesini mehmet vermişti doğru karar..
ayrıca söylemeye gerek yok ama plastiğe uç vurma. istemeden de değerse mutlaka yanında nişadır bulundur hemen ona sür. ilk günki gibi olacaktır uçların.
Nişadır tüm havyeler için gecerli kararan lehim tutmaya zorlanan ucunuzu havye ısısını 450-500 derece yapıp sürün sürerken hafifen lehim verin bakın miss gibi olucak uç.
Saygılar.

Hakan usta özgür tapar metin bey tavsiye etti ama firma ismini bilmiyorum sizde mi metin beyden aldiniz acaba tesekkurler

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam hayırlı olsun tatildeyim pek bakamıyorum buraya kusura bakma.
Mehmet usta sana iyi tatiller:)

ay_bulut

Ağustos 15, 2020, 01:01:03 ös #18 Son düzenlenme: Ağustos 15, 2020, 01:03:29 ös ay_bulut
EYLÜL 2019 yılında
istanbul karaköydeki CE-TA ELEKTRONİK aldım JBC CD-2BE yerine JBC CD-2SE verdi. sapı  40w yerine 130w aldım zaten 2BE ile 2SE arasında sap farkı var. biri 40w diğeri 130w  2 adette uçla beraber 
kdv dahil 2300 tl ye almıştım.

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginEYLÜL 2019 yılında
istanbul karaköydeki CE-TA ELEKTRONİK aldım JBC CD-2BE yerine JBC CD-2SE verdi. sapı  40w yerine 130w aldım zaten 2BE ile 2SE arasında sap farkı var. biri 40w diğeri 130w  2 adette uçla beraber 
kdv dahil 2300 tl ye almıştım.

usta şuan ilhan beyle görüştüm 3.140 tl diyor ama hangi firma daha güvenli malının arkasında duruyor onu  kestiremiyorum

ay_bulut

vallaha ben görmeden aldım. ödemesini yaptım. istanbuldan - antalya ya kargoladılar. şuana kadar sorunsuz kullanıyorum. senin için fiyatı hangisi uygunsa  , elden alma şansın varsa bakarak alabilirsin.

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Loginvallaha ben görmeden aldım. ödemesini yaptım. istanbuldan - antalya ya kargoladılar. şuana kadar sorunsuz kullanıyorum. senin için fiyatı hangisi uygunsa  , elden alma şansın varsa bakarak alabilirsin.

yok usta ben izmirdeyim genellikle istanbul esnafı iyi olur şans HAKAN USTA İLE MEHMET Ustada aynı yerden aldı ama nerden aldıklarını yazmamışlar onları bekliyorum değerlendirme yapıcam teşekkürler

Ucakbileti

pm den yazdım buraya da yazayım ceta dan aldık mehmetle ikimiz.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Loginpm den yazdım buraya da yazayım ceta dan aldık mehmetle ikimiz.

TEŞEKKÜRLER Hakan usta ilhan beyle bağlantı ya geçtim senin yazdığın uçlar yokmuş pazartei dönecek inşallah.kafanızı şişirdim hakkınızı helal edin.

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Loginpm den yazdım buraya da yazayım ceta dan aldık mehmetle ikimiz.

TEŞEKKÜRLER Hakan usta ilhan beyle bağlantı ya geçtim senin yazdığın uçlar yokmuş pazartei dönecek inşallah.kafanızı şişirdim hakkınızı helal edin.
Ne demek ustam. Hayırlısı olur inşallah.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

mustafaozdall

Abi ben ertelden aldım faturalı garantili zaten yetkili satıcı . sapa ve uca kimse garanti vermiyor. Uçlarıda onda bulunuyor

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginAbi ben ertelden aldım faturalı garantili zaten yetkili satıcı . sapa ve uca kimse garanti vermiyor. Uçlarıda onda bulunuyor

MUSTAFA usta ce-ta dan aldık artık iyi esnafa benziyorlar cihaz ya bugun yada yarın elime olacak inşallah.

HexfeT

JBC de gövde standart olması lazım. İster 40W, ister 130W sap takılabiliyor. Hatta iki sapı birden takma imkanı veren yan sanayi bir aparat var. Standından hangi sapı kaldırırsanız o aktif oluyor.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or LoginJBC de gövde standart olması lazım. İster 40W, ister 130W sap takılabiliyor. Hatta iki sapı birden takma imkanı veren yan sanayi bir aparat var. Standından hangi sapı kaldırırsanız o aktif oluyor.

aynen erhan usta 40w ve 130w hangisi takarsanız o çalışıyormuş.