Mayıs 17, 2024, 05:00:06 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

BİOS şifresi

Başlatan FURKAN, Mart 29, 2024, 07:59:56 ös

« önceki - sonraki »

FURKAN

bios yazdım şifre var. Şifre Kito97me veya Kito97mV diyorlar ama şifre yanlış biosa giremiyorum. Şifreyi kaldırmaya çalıştım ama olmadı . Şifreyi kaldırabilecek usta arkadaş var mı ricam?

Ankart kodu:  amor2-14 REV:1.1  BA41-02038A NY   

You are not allowed to view links. Register or Login

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or Loginbios yazdım şifre var. Şifre Kito97me veya Kito97mV diyorlar ama şifre yanlış biosa giremiyorum. Şifreyi kaldırmaya çalıştım ama olmadı . Şifreyi kaldırabilecek usta arkadaş var mı ricam?

burdan deneme yapın

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or Loginbios yazdım şifre var. Şifre Kito97me veya Kito97mV diyorlar ama şifre yanlış biosa giremiyorum. Şifreyi kaldırmaya çalıştım ama olmadı . Şifreyi kaldırabilecek usta arkadaş var mı ricam?

burdan deneme yapın

Buradan da deneme yaptım yazdığım şifreleri veriyor. Ama yazınca kabul etmiyor, klavye bozuktur diye aklıma geldi usb klavye ile denedim yine aynı. Bios içinden edit yaparak şifreyi silebilir misin denedim ama olmadı

vegabilgisayar

eklediğiniz dosyadan şifre kaldırıldı

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or Logineklediğiniz dosyadan şifre kaldırıldı

maalesef hala şifre var.

smlkc

Eğer bulduğum fotoğrafta yanlış gormediysem io ene önce io yazmayi bir deneyin

FURKAN

Nisan 01, 2024, 03:31:08 ös #6 Son düzenlenme: Nisan 01, 2024, 03:32:46 ös FURKAN
You are not allowed to view links. Register or LoginEğer bulduğum fotoğrafta yanlış gormediysem io ene önce io yazmayi bir deneyin

bios kaynaklı olduğuna %100 eminim ben , çünkü ürün biosa giriyor idi teknisyen çalışan bir sebep den dolayı yedek almadan bios yazmış ve sonuç bu .
bios var ise şifresiz elin de deneyeyim. yoksa ise kaldırma işlemini denedim olmadı başka ustamız yaptı onda da olmadı,

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginEğer bulduğum fotoğrafta yanlış gormediysem io ene önce io yazmayi bir deneyin

bios kaynaklı olduğuna %100 eminim ben , çünkü ürün biosa giriyor idi teknisyen çalışan bir sebep den dolayı yedek almadan bios yazmış ve sonuç bu .
bios var ise şifresiz elin de deneyeyim. yoksa ise kaldırma işlemini denedim olmadı başka ustamız yaptı onda da olmadı,

FURKAN

Bu bios ile görüntü gelmedi maalesef.