Mayıs 17, 2024, 06:13:26 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

MX77L12850FZ4I40 Bios yazma?

Başlatan aegeanxtr, Mart 07, 2024, 05:40:53 öö

« önceki - sonraki »

aegeanxtr

Selam arkadaşlar. Asus vivobook X1502ZA cihaz var Anakart x1404za R2.2 Cihazda bios şifresi var üzerindeki bios MX77L12850FZ4I40. Listesinde yok ama bu çipe RT809F ile yazabiliyor muyuz?

argebilgisayar

Üstad, CH341A Programlayıcın varsa bu programı deneyebilir misin?

You are not allowed to view links. Register or Login

aegeanxtr

You are not allowed to view links. Register or LoginÜstad, CH341A Programlayıcın varsa bu programı deneyebilir misin?

Ustam yok ama sipariş verdim gelince deneyip sonucu bildiririm.

aegeanxtr

Arkadaşlar RT809F ile mx25l12873F seçerek çipi okuttum. Okunan dosyadaki şifreyi kaldırabilecek yada sitesinden indirdiğim dosyadan Main biosu çıkarabilecek arkadaş varsa yardımcı olursa sevinirim.

argebilgisayar

aegeanxtr

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam bu dosya 32MB Bendeki çip ve okuttuğum dosya 16MB

argebilgisayar

Üstad, şifreyi Decrypto etmenin bir yolunu bilmiyorum ama gezinirken denk geldiğim bir video belki sorununuza çözüm olabilir.

aegeanxtr

You are not allowed to view links. Register or LoginÜstad, şifreyi Decrypto etmenin bir yolunu bilmiyorum ama gezinirken denk geldiğim bir video belki sorununuza çözüm olabilir.

Ustam teşekkür ederim ama Bu yöntem bendeki cihazda işe yaramıyor CTRL+R kombinasyonu çalışmıyor.

argebilgisayar

Hocam, kombinasyonu ALT+R şeklinde denediniz mi?

aegeanxtr

You are not allowed to view links. Register or LoginHocam, kombinasyonu ALT+R şeklinde denediniz mi?

Pardon CTRL+R Yazmışım ALT+R Olarak denedim. Bendeki şifre ekranı bu şekilde.