Nisan 20, 2024, 12:51:49 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus ET2221I-B85 Rev 1.2 AlO Bios Edit Yardım

Başlatan 1deliye2rapor, Temmuz 27, 2019, 02:34:01 ös

« önceki - sonraki »

1deliye2rapor

Fotoğraftaki hatayı alıyorum.Hiçbir şekilde biosa atamıyorum kendimi Klavye calısıyor ctrl+alt Del yapıp resetleyebiliyorum. Biosu paralı sitelerde mevcut varolan DUMP'ı Clean yaptım bir fark olmadı. Bios Editleme hakkında bilgim yok malesef. Bir el atarsanız sevinirim. Üzerindeki dumpı ve güncelleme dosyasını ekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

You are not allowed to view links. Register or Login

~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

akdenizmustafa

senin verdiğin dosya editli hali

1deliye2rapor

akdenizmustafa

asus masaüstü all in one gibi cihazların resmi bioslarında genellikle baştaki 800byte lık kısmı hex editörle silin  çalışır

Ucakbileti

Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

Yalnız o makine Usb aşırı akım hatası veriyor mehmet.Ona bi bak
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

1deliye2rapor

Çözüldü abi. Mustafa ustanın biosu işi çözdü. Çok teşekkür ederim.

akdenizmustafa

gungor1981tr

kolay gelsin herkese konuyu tekrar hortlatıyorum ama bu bios dosyası banada lazım yardımcı olursanız sevınırım

kripto07

You are not allowed to view links. Register or LoginÇözüldü abi. Mustafa ustanın biosu işi çözdü. Çok teşekkür ederim.

Bios tekrar paylaşma şansınız var mı?

gokayelektronik

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

linkler ölmüş. yenileyebilir misiniz ?
“Takdir ediliyorsan değil, taklit ediliyorsan başarmışsın demektir.”  (Albert Einstein)

Teknikbursa

buyrun

argebilgisayar

Şubat 16, 2022, 02:52:35 ös #12 Son düzenlenme: Mart 08, 2022, 04:45:42 ös argebilgisayar
Merhabalar Ustalarım

Asus marka cihazların bioslarını, resmi web sitesinden cap uzantılı hali ile indirip uefitool isimli programla tekrar yazılabilir formata dönüştürebiliyoruz. Asuslarda bios bulmakta sorun yaşayan arkadaşlar bu yolu izleyerek çözüm üretebilirler. Programa indirdiğimiz dosyanın yolunu gösterip açıyoruz, sonrasında Ami Aption Capsule satırını seçip Action menüsünden Extract Body seçeneğinden dosyayı bin uzantılı olarak dışarı aktarıyoruz. Artık dosyamız programlanmaya hazır durumda.

Kolay gelsin

teknik62

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

LİNK ÖLÜ