Mart 29, 2024, 02:02:24 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper CHU CHY Bios (MT55INP1 V0.1)

Başlatan HexfeT, Ekim 16, 2017, 05:26:26 öö

« önceki - sonraki »

HexfeT

Casper CHU CHY Bios

Anakart: MT55INP1 V0.1 CleanME ---> You are not allowed to view links. Register or Login
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

tamirfix.com

abiler bende chy var    nvidialı uyarmı
onboardudavar bununda acmamazlık yaparmı

HexfeT

Ben onboard olana yükleyip sorunsuz çalıştırdım.

tamirfix.com

nvidiada acmadıda nvidialı bıosu varmı

gungor1981tr

mt55ınp1.v.01  yukarıdakı bıosları deneedım kendı bıosunda tetık alıyor görüntü yok ama yukarıdakı bıoslarda start almıyor bır yanlışlık mı yapıyoruz

technogate

You are not allowed to view links. Register or Login

bi deneyin sonucu mutlaka yazın
”En hayırlı ve tatlı kazanç, insanın el emeği, göz nuru, alın teri ile kazandığı rızıktır.â€

ansolot

You are not allowed to view links. Register or Login
Casper CHU CHY Bios

Anakart: MT55INP1 V0.1 CleanME ---> You are not allowed to view links. Register or Login

hocam rar şifresi nedir

Ucakbileti

rar şifresi standart forum şifremiz.
bgaforum
kolay gelsin
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Ucakbileti

casper chy bir makinemiz var buradaki tüm biosları denedim görüntü alamıyorum amperr 0.40 larda yabancı sitelerdende bulup denedim görüntü alamıyorum ama gpu sorunu olmadığını düşünüyorum. müşterim 4 yıldır bu makineyi kullandığını hersene aynı şekilde olup casper servisinde parasını verip bios yazdırdığını ve kullandığını belirtiyor. bios çipinide değiştirdim nafile.
CHY.4702-8n45a-b i7 CPU Nvidia GPU.
Bir fikri olan elinde deneyebileceğim biosu olan arkadaşların yardımını bekliyorum.Şimdiden teşekkurler

berkcan

0.40 0.45 arası amperlerde genelde güney çipset arızası çıkıyo wlreles 22.pinde 3.3 var mı bakın yoksa güney şüpheli ama öncesinde işlemci voltajlarının tam çıktığına emin olun eğer işlemci voltajlarında sorun varsa ordaki 3.3 v yi göremezsiniz

Ucakbileti

İlgin için teşekkurederim berkcan usta 3.3 v wifi portunda var hatta kod vermeyeceğini bile bile bu tarz arızalarda debug kartı takarım ki 3.3 varsa debuk kart çalışır 00 da kalır. bu da eynen öyle neyse müşterim caspera götürecek bios attıracak çalışırsada çalışmazsada bana getirecekki biosu dumplayalım dedi her seferinde servise gitmek istemediğini hem belki başka birinede lazım olur dedi sağolsun. gelişmeleri tabikide paylaşıcam buraan. saygılar.

tamirfix.com

qz8660  dan cıkmıstı benımkısı  cpu besleme

Ucakbileti

müşteri caspere 90 tl verip bios yazdırdı kullanıyor. getirip biosu yedeklicektik ama il dışına gitti hala gelecek. :)

HexfeT

Temmuz 18, 2018, 07:00:04 ös #13 Son düzenlenme: Temmuz 18, 2018, 07:06:58 ös HexfeT
Başlıktaki Clean biosu hem onboard kartta hem de Nvidia çipli kartta sorunsuz çalıştırdım. Fakat harici çip hangi Nvidia modeliydi hatırlamıyorum. N14P ve N15S ile başlayan farklı çipler çıkabiliyor. Çip farklı olsa bile hiç tetik almaması ilginç ama.

saglam elektronik

ben en yukardaki me region bios denedim çalıştı ekran kartı NVİDİA NP14P-GV2-B-A1 Sorunsuz çalıştı çok teşekurler