Mart 29, 2024, 03:58:04 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

TOSHIBA C850 UMA ENABLE

Başlatan smlkc, Ocak 26, 2020, 09:37:44 ös

« önceki - sonraki »

smlkc

Arkadaşlar merhaba en sonunda beklenen video geldi buyrun >>>> You are not allowed to view links. Register or Login

Teknikbursa

BU değerli çalışma emek ve paylaşım için emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederiz.
Hakkınızı helal edin

smlkc

Helal olsun benden yana videoda bahsettiği İsmail Serap Koca (facebookta isim o şekilde yazılı olduğu için) benim bu çalışma yaklaşık bir buçuk yıllık bir çalışmadır. CRM (Vüsal Yusubov) usta ile  ve diğer üç arkadaşta var ama o kişiler ile tanışmak nasip olmadı. İnşallah yararlı bir çalışma olacak bu ve bu tür bilgisayarlar yüksek maliyetten ötürü çöpe gitmeyecek

ugurokka

Teşekkür, hemen deniyoruz

linux2ex

emeği geçen tüm ustalara çok teşekkürler.

CRM

Tesekkurler her kese
- Ismail Serap Koca
- Sadun Caymaz
- Ufuk Cetin Aslan
- Andrey
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login

Teknikbursa

Vusal ustam bizde herkese teşekkür ederiz.emeğinize sağlık

1deliye2rapor

Kutlarım arkadaşlar,

Hepimizin de bildiği gibi bu kart piyasada çok var , zamanında ev kullanıcıları toshiba olsun iyi olsun diye bu kartı kullanan modelleri tercih etmişler garanti bittikten sonra termal bakım yaptırmadan kullanmaya devam ediyorlar bir müddet sonra ekran kartı bozuyor tamirciye götürünce "ekran kartınız bozulmuş , değişimi 500 tl " vatandaşın tepkisi aynen şu ben sadece fal bakıyorum internette okey oynuyorum tamirine 500 tl vereceğime 1000 lira daha koyar düsük ozellikli sıfır bilgisayar alırım diyor haklı olarak. Ne oluyor biz tamirciler para kazanamiyoruz , son kullanıcı ek para ödeyip yeni bir bilgisayar alıyor.

Bu sebeple şimdi ev kullanıcısı icin daha az maliyetle bilgisayari calısabilir duruma gelecek. Biz de para kazanacağız bu sayede, siz de bu konuda emeği geçenler dua kazanacaksınız. Herkes kazanacak. Tekrar tekrar söylüyorum hakkınızı şimdiden helal edin. Şahsım adına çok teşekkür ediyorum Emeği geçen herkese...

NOT : Zamanında uma olmuyor diye bu modelin bütün parçalarını ya sattık ya diğer cihazlarda kullandık en azından ben öyle yaptım suan elimde 4 5 tane kart var ama diğer birçok şeyi yok :) bu da bir dezavantaj :)
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

ozturkbulentonur89

emegı gecen bütün çalışanlara cok tesekkurler

- Ismail Serap Koca
- Sadun Caymaz
- Ufuk Cetin Aslan
- Andrey

tamirfix.com

c855te olabılıyormu

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Loginc855te olabılıyormu

PLF/PLR/CSF/CSR DSC MB ise olur

Ucakbileti

Ustam elinize emeğinize sağlık, daha önce arap arkadaşın yaptığı işlemi yapıp görüntü aldığım malum driver kurunca logoda kalan karta vusal ustanın videosundaki şekilde değişimleri yaptım. Kart görüntü atmadı ve 0.200 mA çekip çekip You are not allowed to view links. Register or Login yok der gibi beyaz lamba yanıp yanıp söndü. tekrar eski haline çevirdim görüntü attı.
Kart çift bios onu teke çevirip uma csm biosumu yazmalıyım.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

cevat

Ocak 27, 2020, 07:36:30 ös #12 Son düzenlenme: Ocak 27, 2020, 07:58:25 ös cevat
You are not allowed to view links. Register or Loginemegı gecen bütün çalışanlara cok tesekkurler

- Ismail Serap Koca
- Sadun Caymaz
- Ufuk Cetin Aslan
- Andrey

Ustam emeği geçenler listesine,  Vusal ustayı da  dahil edelim.

- Vusal YUSİFOV
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

XxGhosTxX

You are not allowed to view links. Register or LoginTesekkurler her kese
- Ismail Serap Koca
- Sadun Caymaz
- Ufuk Cetin Aslan
- Andrey

Ustalar elinize sağlık, Allah razı olsun 2 cihaz var ilk fırsatta denemek istiyorum.

FHD resimleri atabilirseniz sevinirim videoda zor oluyor.

bilalas05

Ocak 27, 2020, 10:06:36 ös #14 Son düzenlenme: Ocak 28, 2020, 02:05:20 öö bilalas05
You are not allowed to view links. Register or LoginUstam elinize emeğinize sağlık, daha önce arap arkadaşın yaptığı işlemi yapıp görüntü aldığım malum driver kurunca logoda kalan karta vusal ustanın videosundaki şekilde değişimleri yaptım. Kart görüntü atmadı ve 0.200 mA çekip çekip You are not allowed to view links. Register or Login yok der gibi beyaz lamba yanıp yanıp söndü. tekrar eski haline çevirdim görüntü attı.
Kart çift bios onu teke çevirip uma csm biosumu yazmalıyım.
aynı sorun bende de oldu hocam,

üstatlar  bendeki anakart l850 , 2 bioslu hm70 yanındaki  4 mb , IO yanındaki 2 mb, hangisini bios yazılacak,
 ısl cpu pwm 1 pin 40pin connect gnd burda nasıl bir işlem yapılacak tam olarak anlamadım. yardımcı olursanız cok sevinirim