Mart 28, 2024, 09:15:01 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Casper N360 format

Başlatan Teknikbursa, Ocak 07, 2020, 05:16:21 ös

« önceki - sonraki »

Teknikbursa

Ustam bios diğer yüklediklerimle aynı yani sorun bios değil
sorun işletim sistemi yüklenmiyor
herhalde bu cihazların özel bir yöntemi var
emrebil ustanın gönderdiği dosyalarlada olmadı mls.uefi 32 bit flash yapıp deneyeceğim

smlkc

You are not allowed to view links. Register or Loginbu video belki yardımcı olur..

You are not allowed to view links. Register or Login

buarada gösterildiği gibi yükleyeceksin fazla uğraşma

Teknikbursa

Uefi flash bellekle kuruluma geçiyor ancak dahili hdd görmüyor.kurulum devam edemiyor
muhtemelen dahili hdd arızalı.

milano

zamanında bende çok uğraştım bu arıza ile yanlış hatırlamıyosam en son aliexden çipi sipariş edip değiştiydim hddyi değişen bişey olmadıydı.çok sinir ettiydi ama o sheli geçemediydim o kartı sonra parça amaçlı koyduydum bi köşeye

Ucakbileti

Ustam emmc yi reball yapıp deneyin.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Teknikbursa

yardımcı olan ustalarıma selamlar
daha fazla uğraşmayacağım bu kartla iade edeceğim

serLife

Casper'ın N200-N210-N220-N240-N310-N360 cihazlarına normal usb flash disk ile format atamazsınız atsanız bile driver sorunu yaşarsınız.
Bu cihazlarda 2 adet flash disk hazırlanarak yazılım atılıyor.
1. Flash Disk FAT32
2. Flash Disk NTFS

FAT32 olana boot dosyalarını kopyalıyorsunuz , cihazı FAT32 flashla boot ederek açıyorsunuz ms-dos üzerinden komutlar ile kurulum yapılıyor.NTFS flash diske windows dosyalarını atıyorsunuz.

Bu sayfada dosyaları vermişler isterseniz flash disk hazırlayarak yazılım atmayı deneyin.

Teknikbursa

Ustam cevabın için teşekkürler ürün iade edilmişti. :) Cihazım Flash belleğini görmediğinden
belleğin arızalı olduğuna karar verilmişti.
verilen tüm dosyalar ve yöntemler denenmişti.

Onur Ahmet Çetin

Ustam belki gözünden kaçmıştır. Tabletlere, PC 'ler için kullandığınız windows flaş ile kurulum yapılamıyor. Gerçi iade etmişsiniz ama yine de yazayım dedim   :D

Buyrun;