Nisan 18, 2024, 08:56:19 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

sis chipset hakkında

Başlatan smlkc, Kasım 20, 2019, 01:35:53 ös

« önceki - sonraki »

smlkc

arkadaşlar merhaba kuze chipi arızalı msi notebook var ama sis672dx chip kullanıyor yerine sis 671 dx olurmu hi deneyen varmı

smlkc

arkadaşlar öncelikle şunu söylemek isterim sis 672dx yerine 671dx oluyor sorunsuz çalışıyor.

ikinci olarak ise her türlü arıza vs durumu gerekli yada gereksiz cevap veriliyor ama nedense bir konu açtığım zaman cevap verilmiyor tek söyleyecğim bu teşekkürler

Crmci

Kasım 30, 2019, 05:25:52 ös #2 Son düzenlenme: Kasım 30, 2019, 06:41:40 ös Crmci
Ustam takip ettiğim kadarıyla bu işte ustalık olarak bayağı bilgili ve ileri seviyedesin örneğin bu sis chip konusunu ilk açtığında gördüm ama boş konuşmaktan kaçındim.Şimdi şöyle sen iyi bir ustasin dolayısı ile sozkonusu arızalarda iyi:)belki yüzlerce üye var ama sana cevap verebilecek  usta sayısi sanırım çok az..sorduğun konular tecrübeye dayalı ve spesifik..şahsen cevap veremediğim ve senin gibi bir arkadaşımıza yardımcı olamadığım için mahcubum..

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam takip ettiğim kadarıyla bu işte ustalık olarak bayağı bilgili ve ileri seviyedesin örneğin bu sis chip konusunu ilk açtığında gördüm ama boş konuşmaktan kaçındim.Şimdi şöyle sen iyi bir ustasin dolayısı ile sozkonusu arızalarda iyi:)belki yüzlerce üye var ama sana cevap verebilecek  usta sayısi sanırım çok az..sorduğun konular tecrübeye dayalı ve spesifik..şahsen cevap veremediğim ve senin gibi bir arkadaşımıza yardımcı olamadığım için mahcubum..

çok teşekkür ederim yani insan hiç kimse cevap vermeyince kendini de foumda yalnız hissediyor o yüzden bu şekilde yazma gereği duydum.

mustafaduz81

Ustam, Crmci ustam doğru yazmış.Senin soruna tecrübeli ustalar cvp yazabilir.Mesela ben senin sorunun cevabını bilmiyordum.
Ama bazen de farklı işlerden dolayı 3-5 gün bakılamadığı zamanlar olabiliyor.Sonra da arada kaynıyor konu.

Ben mesela 9012 A4 yerine A3 olur mu diye sormuştum.Hızlı cvp gelmişti.Tecrübesi olanlar yardımcı olmuşlardı.Allah razı olsun yardımcı olanlardan.

herkese hayırlı aksamlar dilerim.

shocan

Bende zamanında aynı şeyi düşündüm, tamir konusunda burada kimseden iyi yada kötü değilim. Sorular zor olunca yada başına gelen olmayınca kimse bilmiyor diye düşünüyorum. Ben zaman buldukça cevaplıyorum, aynı konu varsa ve cevabıda oradaysa hicbir şey yazmıyorum. Birde bilgisayar tetiklemiyor, neden olabilir gibi sorulara cevap veremiyorum, sebebi ise;

1-ölçüm bilgileri yok.
2-daha önce tamir bilgisi yok
3-yapilan işlemler yok. ( bios yazdım, çip değiştirdim, io değiştirdim gibi..
4,5,6 daha çok var.

Diyorum bios ile başla, zaten yaptım diye cevap geliyor. Kısa devre vardır diyorum, baktım diyor. Ozaman yaptıklarını yaz ki ona göre yardımcı olalım.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.