Mart 28, 2024, 06:48:57 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

BGA Rework Station için termocupl arıyorum

Başlatan mrtkts, Haziran 16, 2020, 07:20:01 ös

« önceki - sonraki »

mrtkts

Haziran 16, 2020, 07:20:01 ös Son düzenlenme: Haziran 25, 2020, 01:10:51 öö mrtkts Sebep: Ürün hakkında geri dönüş
Herkese hayırlı işler.
BGA Rework Station için termocupl arıyorum. Ben şöyle bir ürün buldum: You are not allowed to view links. Register or Login

İşimi görür mü acaba?

//
Ürün geldi test ettim. Gayet güzel çalışıyor.

cevat

Evet, soket yuvası aynı ise ( aynı gibi görünüyor) kullanabilirsiniz.
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

mrtkts

Başka da bulamadım. En yakın fluke un bir ürününü buldum 350tl.
Neyse bakalım bunun siparişini verdim.

Özkan Öz

Benim bga makinesinin termocupl ile aynı, fluk un giriş soketi farklı, bence fluk a bu kadar para vermeye gerek yok.

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or LoginHerkese hayırlı işler.
BGA Rework Station için termocupl arıyorum. Ben şöyle bir ürün buldum: You are not allowed to view links. Register or Login

İşimi görür mü acaba?
vay arkadaş 15 liraydı bunlar ne ara oralara çıktı.Hoş bga makinemde o probu hiç kullanmıyorum ben :)
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

shocan

Yanlış hatırlamıyorsam bu ürünler cihaza göre farklı değerler veriyor.yillar önce bendeki BGA cihazinin ki ile sıcaklık ölçerin değiştirmiştim. Farklı diye hatırlıyorum. Kesin ogrenmemi isteyen varsa tekrar denerim.
You are not allowed to view links. Register or Login
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

Crmci

Haziran 22, 2020, 10:44:08 öö #6 Son düzenlenme: Haziran 22, 2020, 10:46:17 öö Crmci
Radex-s2 üst ısıtıcı için almıştım 80-100tl civarında yedi sekiz yıl önce.Hirdavatcidan zar zor bulmuştum,satıcı şöyle kaliteli böyle vs taktım ama ya t.kupl çok hassas yada ısıtıcı sorunlu çünkü ısı eski t.kupl da düz çizgi gibi giderdi bunda plc ekranda Ac akım gibi hafif dalgalanma görünüyor.Tabi şahsi kanaatim t.kupl fazla hassas bu bga cihazlarındakiler bu işleme göre seçilmiş tip birşey.Asıl sorun bu alt yada üst ısıtıcıların kalitelisi yokmu çin malı değilde siemens vs takamaz mıyız?