Mart 29, 2024, 04:09:46 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

asus x55a kapanma sorunu

Başlatan saglam25, Ağustos 20, 2018, 12:26:49 öö

« önceki - sonraki »

saglam25

merhaba arkadaşlar,
asus x55a kapanma sorunu var bazen tetik alır almaz kapanıyor bazen windowsa girerken aralıklı kapanmalar var bu sorulanla karşılaşan arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim.
bios yazıldı

Dreamer_x_x

kapandığı anda anakart üzerinde çok fazla ısınmış malzeme var mı onu bi yokla.kapandıkça yeniden start ver kapandıkça yeniden start ver.ben bir ara başıma geldi öyle bulmuştum.

sonsuzbilgisayar

You are not allowed to view links. Register or Loginmerhaba arkadaşlar,
asus x55a kapanma sorunu var bazen tetik alır almaz kapanıyor bazen windowsa girerken aralıklı kapanmalar var bu sorulanla karşılaşan arkadaş varmı yardımcı olursanız sevinirim.
bios yazıldı

Dostum merhaba. ben bugün aynısından yaşadım. belki konu biraz hortlayacak ama bende de aynısı oluyor kafasına göre tetik alıp bazen almıyor. şöyle bir şey yaptım. power buton devresini sökünce pin üzerinden tetik verince sorunsuz her defasında tetik aldı. fakat flex ve tetik butonunu taktığımda bir türlü tetik aldıramadım. tetik butonu ve flexi çalışan makinadan söktüm bu makinaya taktım yine aynı. flex kablosunu anakart üzerindeki j6201 soketinin 5. pinine 5VSUS voltajı geliyor. dipten kestim ve makina normal tetik almaya başladı. çok garip değilmi. power butonda hiç bir yere gitmeyen bir pin 5v u kesiyor. ben çözdüm darısı size
SONSUZ BİLGİSAYAR
Selami Batur
0216 499 29 34
0535 349 98 00
You are not allowed to view links. Register or Login