Nisan 17, 2024, 01:24:56 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LENOVO G560

Başlatan ozgur81, Nisan 13, 2018, 06:01:57 ös

« önceki - sonraki »

ozgur81

Selamlar öncelikle bu anakart UMA oluyormu Kodu : NIWE2 LA-5752P Rev 1.0, oluyorsa bilgi paylaşırmısınız. İkinci olarak bu cihaz Lcd panele ışık veriyordu fakat sanırım elektrik takılı iken dalgınlık sonucu lcd panel çıkarılıp takıldı ondan lcd ledleri yanmamaya başladı (arka planda görüntüde sorun yok) cihazda ekran kartı değişti, lcd besleme girişleri değişti yapılabilecek herşey yapıldı fakat yinede ledler yanmıyor. Hm55 veya Ene den yaparmı bilgisi olan. Ama her halükarda UMA yapmak istiyorum, bir yerde sadece UMA model biosunu yazınca oluyormuş diye okudum ama Bios olmadığı için deneyemedim. Teşekkürler.

Ucakbileti

Özgür usta senin için bayaa araştırdım ama uma bios birtek aşağıdaki linkte var ama üyeliğim yok. üyeliği olan biri varsa senin için indirebilir diye paylaşmak istedim.Kolay gelsin.

You are not allowed to view links. Register or Login
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ozgur81

Eyvallah sağol ama bu sitelere kimsenin üyeliği olacağını sanmıyorum çünkü kredi kartı ile işlem yapıyorlar ve kimseninde güvenerek kart bilgilerini gireceğini sanmıyorum.

Ucakbileti

Haklısınız ben belki bi şans dedim birinin varsa burda görüp yardımcı olur size diye paylaşmak istedim
, yardımcı olmak adına. Saygılar
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

ozgur81

Tabikide çok teşekkürler ilgilendiğin için.

mrserbest

bios dosyasini temin ettim hala lazim ise az sonra paylasim yapiyorum dene bakalim

mrserbest

You are not allowed to view links. Register or Login

ozgur81

Tamamdır deniycem bilgi vericem sağolasın

Crmci

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

linki yenileyebilir misiniz ustalarım..Ayrıca Özgür usta uma oldu mu?Bu uma bios lâzım.

smlkc

kb926 nın 21 ve 68 numaralı bacaklarını bi kontrol et invt_pwm ve dac_bright voltajların çıkıyormu yoksa kb926 yıbi değiştir