Mart 29, 2024, 04:38:41 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Asus E402SA orjinal bios lazım

Başlatan center58, Temmuz 30, 2020, 06:26:54 ös

« önceki - sonraki »

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

cpu kodunuz nedir ?
Bu bioslar görüntü verdirmedi n3060 cpu sr2kn

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
SR2KN
ENE KB9012QF A3
E402SA-WX167T

cihaz bize geldiğinde anakart sıvı temaslı ve kurcalanmıştı yedek parça olarak aldım bios sağlam mı bilmiyorum
malasef bios dump sorunlu, görüntü vermedi

Teknikbursa

Ustam Klavyeyi kbc  ene kontrol ediyor.ene programlı eğer bozuk değilse programlamayı denermisiniz

ugurokka

Piyasada  e502 olarak 15.6" modelinde anakart kodu e402sa olarak çıkıyor. Arıza tamamen 14" cihaza 15.6 versiyon bios yazdığımızdan kaynaklı, Elimde eski dump mevcutta değil. Kaldık böyle

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or Login

14" versiyonda klavye sorunu yaşıyan arkadaşlar paylaştığım biosu yazabilirler. Test edildi

Crmci

Bu biosu eprom cihaziyla yazamayiz usta bir hata var editli değil bu direk update gibi birsey

ugurokka

You are not allowed to view links. Register or LoginBu biosu eprom cihaziyla yazamayiz usta bir hata var editli değil bu direk update gibi birsey

Sıvı temaslı bir anakarttan yedekleyip Minipro ile kendi cihazıma yazdım. Sorunsuz bir şekilde cihaz çalışmıştı.

Crmci

You are not allowed to view links. Register or LoginBu biosu eprom cihaziyla yazamayiz usta bir hata var editli değil bu direk update gibi birsey

Sıvı temaslı bir anakarttan yedekleyip Minipro ile kendi cihazıma yazdım. Sorunsuz bir şekilde cihaz çalışmıştı.
Bir karışıklık var ustam bu biosun boot sektörlerinde i/o kısmı var editörle bak görünüyor bizzat denedim cihaz start bile almadı ki o zaman bir bakayım dedim öyle farkettim neyse önemli değil zaten buldum çalışanı paylaşırım musait olunca.

Crmci

fatihkudu

selam arkadaşlar bu paylaşılan bioslar e502sa o yüzden klavye çalışmıyor bendede aynı sorun olmuştu doğru bios u yazınca düzeldi