Mart 29, 2024, 08:07:02 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

RTM880N-796 Clock Generator İhtiyacı

Başlatan smlkc, Şubat 06, 2020, 03:10:19 ös

« önceki - sonraki »

smlkc

Arkadaşlar merhaba RTM880N-796 Clock Generator entegresi lazım hiçbiryerde bulamadım. Elindeki hurdalarda olan varsa yardımcı olacak birisi varmı. Quanta UT1 anakart üstünde var.

aegeanxtr

Ustam RTM880 yerine diğer entegreler olmaz mı?

You are not allowed to view links. Register or Login

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginUstam RTM880 yerine diğer entegreler olmaz mı?

yok bende hurdaların üstünde bulamadım hurdalarınızda varsa alabilirim

smlkc

ARKADAŞLAR HİÇ KİMSENİN ELİNDE YOK MU BU ENTEGRE

Ucakbileti

Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

smlkc

Mal bumudur ustam :)

aynen budur ustam pm atıyorum sana

aegeanxtr

You are not allowed to view links. Register or LoginARKADAŞLAR HİÇ KİMSENİN ELİNDE YOK MU BU ENTEGRE
Ustam ben bulamadım elimdeki hurdalarda kusura bakma.

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginARKADAŞLAR HİÇ KİMSENİN ELİNDE YOK MU BU ENTEGRE
Ustam ben bulamadım elimdeki hurdalarda kusura bakma.

sagolasın You are not allowed to view links. Register or Login de var sağolsun gönderecek

shocan

You are not allowed to view links. Register or Login özelden yazmıştım ustam. bir tane bulmuştum.
umarım gelen çalışır.
yanlış bildiğim olabilir, lütfen düzeltin.

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login özelden yazmıştım ustam. bir tane bulmuştum.
umarım gelen çalışır.

You are not allowed to view links. Register or Login öncelikle gönderdiğin entegre için teşekkür ederim. Söz konusu bilgisayarda kuzey chip değiştirmiştim. Arıza kuzey chipten çıktı tekrar değiştirdim sorun ortadan kalktı.