Nisan 18, 2024, 06:38:03 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

DELL XPS 15 9560 BİOS BULUNMUYOR.

Başlatan farukx, Haziran 01, 2020, 09:31:25 ös

« önceki - sonraki »

farukx

LA-E331P CAM00 / 01 rev 2.0 anakart kodlu bu cihaza ne yaptı isem bios bulamadım.Cihazın sr30w çipsetini yeniledim.Geçikmeli bir sürede You are not allowed to view links. Register or Login region yapmak gerekiyor gibi düşünerek region işlemini yaptım ama malesef 0.30mA larda kaldı.Ayrıca cihaz açtıktan sonra bot edilemiyor ve biosada girilemiyor.açılışta boot guard verified failed.system will You are not allowed to view links. Register or Login any key.diye bir yazı geliyor.herkese teşekkür ederim.

mrserbest

You are not allowed to view links. Register or Login

farukx

mrserbest USTAM çok teşekkür ederim.Hemen yedeklere aldım.Çalıştı.Elinize saglık.

farukx

LA-E331P CAM00 / 01 rev 2.0 anakart kodlu bu cihaza ne yaptı isem bios bulamadım.Cihazın sr30w çipsetini yeniledim.Geçikmeli bir sürede You are not allowed to view links. Register or Login region yapmak gerekiyor gibi düşünerek region işlemini yaptım ama malesef 0.30mA larda kaldı.Ayrıca cihaz açtıktan sonra bot edilemiyor ve biosada girilemiyor.açılışta boot guard verified failed.system will You are not allowed to view links. Register or Login any key.diye bir yazı geliyor.herkese teşekkür ederim.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam bu cihazı yaptık.Teslim etmiştik.Bugün iade geldi.30 dk sonra kapanıyor.sürekli aynı sürede kapanıyor.ClearME arızası olduğu kanaatindeyim.Anakart kodu ile uyumlu biosun varmıdır.

mrserbest

üzerinde çalışan bios dosyasını clean me yapman gerekiyor

farukx

Intel CSME System Tools v11 r6 bunu kullanarak yapmak gerekiyor.Ama ME dosyasını seçip içerisine attığımızda hata veriyor.Kendi bios 11.8.70.3626 region kullanıyor ustam.Dosyayı seninle paylaşacagım.

farukx