Mart 28, 2024, 07:25:21 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

CASPER H36 nasıl uma yapılır

Başlatan gungor1981tr, Ekim 22, 2018, 03:43:35 öö

« önceki - sonraki »

gungor1981tr

elimde casper h36 nvidia chipsetli makine gpu sorunlu bu cıhazı nasıl uma ederiz (gpu besleme bobınlerını sokuyorum cıhaz sıyah ekranda kalıyor acaba uma bios yazmam gerekır mı

FURKAN

aynı sorun ile karşılaştım .sorunu da takıldım fikri olan veya şunu dene diyecek var mı

apex

Bugün Nvidia Model H36FD casper GPU fönlenmiş aynı sorunlu cihazda çeşitli denemeler yaptım ve UMA başarılı. 2 Farklı yöntemde sonuç veriyor. GPU (2 Ad) bobini ayırdıktan sonra UMA versiyonun biosunu yazdım ve stabil çalıştı. Fakat CleanMe yapılmasında fayda var, zira geç açılıyor.

İkinci olarak da, DNS modelin biosunu yazdım (Ekran kartlı) onda da sonuç olumlu. Logo için de flash hazırlayıp update yaptım. Daha stabil ve performanslı çalıştı.

Çalışan bioslar ve update ekte dir.

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or LoginBugün Nvidia Model H36FD casper GPU fönlenmiş aynı sorunlu cihazda çeşitli denemeler yaptım ve UMA başarılı. 2 Farklı yöntemde sonuç veriyor. GPU (2 Ad) bobini ayırdıktan sonra UMA versiyonun biosunu yazdım ve stabil çalıştı. Fakat CleanMe yapılmasında fayda var, zira geç açılıyor.

İkinci olarak da, DNS modelin biosunu yazdım (Ekran kartlı) onda da sonuç olumlu. Logo için de flash hazırlayıp update yaptım. Daha stabil ve performanslı çalıştı.

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Deneyip sonuç bildireceğim

FURKAN

You are not allowed to view links. Register or LoginBugün Nvidia Model H36FD casper GPU fönlenmiş aynı sorunlu cihazda çeşitli denemeler yaptım ve UMA başarılı. 2 Farklı yöntemde sonuç veriyor. GPU (2 Ad) bobini ayırdıktan sonra UMA versiyonun biosunu yazdım ve stabil çalıştı. Fakat CleanMe yapılmasında fayda var, zira geç açılıyor.

link silinmiş bir daha yükler misiniz? araya karantina girdi deneyemedim

linux2ex

You are not allowed to view links. Register or Login

FURKAN

cihazdaki sorun bios yazılımı ile çözüldü sağolasın

FURKAN

Cihazda bir kaç sorun mevcut. Farklı bios var mı aradım bulamadım deneyip bios dan emin olmak istiyorum.

neoturk

Linkler ölmüş. Yenileyebilecek ustam varmı

sbabur

linklere ulaşılamıyor elinde clean varsa yada uma bios varsa mwmnun olurum
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

DUNC4N

You are not allowed to view links. Register or Loginlinklere ulaşılamıyor elinde clean varsa yada uma bios varsa mwmnun olurum

cpu       :i5

vga      :nvdia gt320m

kasa model   :h36

mainboard model   :pegatron h36fd rev_2.1   

uma için uyarmı bilmiyorum ama deneyin isterseniz

sbabur

You are not allowed to view links. Register or Login ustan bana uma modeli gerekli gpu yu söktüm. cihaz garip tepki veriyor zaten görüntü vermiyor suan ama start aldıktan sonra akımlar normal 1A 1.2A arasında akım cekiyor bu yüzden uma bios arıyorum

dogu06

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login ustan bana uma modeli gerekli gpu yu söktüm. cihaz garip tepki veriyor zaten görüntü vermiyor suan ama start aldıktan sonra akımlar normal 1A 1.2A arasında akım cekiyor bu yüzden uma bios arıyorum

sbabur

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login ustan bana uma modeli gerekli gpu yu söktüm. cihaz garip tepki veriyor zaten görüntü vermiyor suan ama start aldıktan sonra akımlar normal 1A 1.2A arasında akım cekiyor bu yüzden uma bios arıyorum

dneyip bilgi vereceğim resekkürler

okyyy

üstad dosya elinizdeyse yüklermisiniz tekrar