Mart 28, 2024, 04:58:45 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Ps3 Yardım

Başlatan Ucakbileti, Nisan 05, 2019, 10:50:49 ös

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

Arkadaşlar geçen hafta benim sıpaya ps2 ve xbox360 tan sonra ısrarına dayanamayıp ikinci el ps3 aldım.
Meğerse bu zıkkımı internete bağlamamak lazımmış. bizim sıpa bağlamış makine yeni versiyon yazılım çekmiş. içindeki 20 tane oyun gitmiş menü orjinal menüye dönmüş.
Aaraştırdım bu zıkkım 3001 denen bi modelmiş kırılamıyomuş ve clonlama denen bi işlemle oyun atılıyormuş o şekilde nete bağlanmadan offline oynanıyormuş. sıkıldıkca parayı bayılıp yeni oyunlar atılıyormuş.

Şimdi bizim makine bomboş bi kutu oldu.Sıpaya bağır çağır ne çare dedim bişey demedim sonuçta oda bilmiyordu bende.. hiç uğraşan bilgisi olan ustam varmı. clonlama için aynı makineden iki tanemi olması lazım ?
Bu arada makine ver 4.84 yapmış yazılım versiyonunu. :(
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

akdenizmustafa

Nisan 06, 2019, 12:18:38 öö #1 Son düzenlenme: Nisan 06, 2019, 12:30:05 öö akdenizmustafa
kopyaya açık makina yani 2000 serisi bir cihaza ihtiyacın var kopya oyunları ona yüklüyorsun sistemi ps3 üzerinden aktarıyorsun orjinal cihaza yani bu işlemi yapmadan önce topluca oyun atman önemli daha sonra 1 tane oyun ekleyeyim dersen olmuyor her klon başlamadan cihazı sıfırlıyor.  uğraşamam diyorsan istanbuldaysan Şahin abi yapıyor
You are not allowed to view links. Register or Login   burdan ulaşabilirsin

akdenizmustafa

Güncelleme
Artık yazılım ile tüm ps3ler kırılabiliyor

Ucakbileti

mustafa ustam clone dan mı bahsediyosun..yoksa yeni bi yolmu bulundu yakın zamanda

akdenizmustafa

Ucakbileti

eywallah ustam dün gece kırma işlemini hallettim. sağol varol. kırılmıyo diye attıydım kenara araştırmıyodum bile.
Makineyi tekrar hayata döndürdük. şimdi oyunlar indirilecek.