Mart 28, 2024, 11:49:17 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Aifen a9 pro yada sugon a9 pro

Başlatan burak.mvl, Ekim 23, 2022, 06:27:17 öö

« önceki - sonraki »

burak.mvl

TRY 2,482.10  32% İndirim | SUGON-A9 lehimleme istasyonu uyumlu JBC havya uçları C210/C245/C115 kulplu kurşunsuz elektronik kaynak yeniden çalışma istasyonu
You are not allowed to view links. Register or Login
Herkese selamlar bu ürünü almayı düşünüyorum biraz araştırdım canlı şekilde görüp kullanmadım yabancı sitelerde olumlu yorumlar var aliex de de olumlu yorumlar var jbc haliyle pahalı bu neredeyse üç katı farkı vardır elbet sizce iş görür mü c245 uç olan versiyonunu düşünüyorum

Veriform

Dün bu cihazı incelemem için bana getirdiler ürün fiyat performans ürünü gibi gözüksede kalite hissini
vermiyor piyasada satılan jbc ürünlerin kullandığı tutamaçtan uçlara kadar taklitleri son zamanlarda revaçta
T245 uç kullanmayı düşünüyorsanız en az 130w bir ürün almanızı tavsiye ederim zira beklentilerinizi karşılamayacaktır
T245 genelde ( Hm , Ek , Cpu ) rebal işlemleri için tercih edilir cihaz yanında gelen kol orj değil bu şekilde muadil uç kullanmanızda dezavantaj olacaktır orj  uçların adet fiyatının 700 tl leri olduğunu düşünürsek benim size tavsiyem JBC ERSA vs gibi markaların ikinci el olarak satılanlarını tercih etmeniz muadil ve bakır uçlar kullanmanız olacaktır.
You are not allowed to view links. Register or Login

burak.mvl

Şuan kullandığım havya sunline852d+ iş görüyor ama yetersiz kalıyor
jbc ersa gibi markalar uçmuş ikinci el almak istemedim sorunu vs. olur zaten uçları bunların dünya para bu ürünü de araştırırken gördüm t245 uç 130w diğerleri daha düşük gördüm o yüzden onu düşünmüştüm rebal amacından daha çok genel amaçlı hassas işlerde kullanmak için t210 yada t115 de olabilir aslında kararsız kaldım ama sizce hangisini tercih edeyim yol çekme genel lehim işleri