Nisan 17, 2024, 03:04:15 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ASUS FX553VD (GL553VD REV 2.0) uma nasıl yapılır bilen varmı

Başlatan saglam elektronik, Ağustos 05, 2022, 11:52:53 ös

« önceki - sonraki »

saglam elektronik

Cihaz ilk geldiginde GPU kısa devre idi chip soktu kısa devre kalkdı ancak cihaz çalışıyor ısıkları yakıyor 30 saniye içinde görüntü yok kapanıyor gfx voltajı yok uma nasıl aktif edilir

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginUma için -->> You are not allowed to view links. Register or Login

mert şener arkadaşımız forumda link vermiş. gpu ve gpu bobinlerini kaldırman yeterli.

saglam elektronik

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginUma için -->> You are not allowed to view links. Register or Login

mert şener arkadaşımız forumda link vermiş. gpu ve gpu bobinlerini kaldırman yeterli. link olu ustam bişey göremiyorum

ay_bulut

link sağlam sorun yok.
linkteki resim ekliyorum

You are not allowed to view links. Register or Login

saglam elektronik

ay_bulut

Kırmızı kare içerisine alınmışları ,
ekran kartı ve 2 adet ekran kartına ait olan bobinler

saglam elektronik

ustam gpu zaten soktum bobinler ok. Bi bios yukledim görüntü geldi sonra kapattım bidaha start verdim gelmedi yine calışıyor 30 saniye içinde kapanıyor bu bios işine ben ziyor

ay_bulut

sorun biosta diyorsanız
orjinal biosunu sitesinden editleyip deneyin.
yada uyumlu biosu bulana kadar bios deneyin.

saglam elektronik

ustam baya bi arastırdım bu cihaz sadece gpu ve bobinleri sokerek uma mumkun gözükmüyor anakart uzerinde tadilat yada modlu bios gerekiyor bununla ilgili bircok yabancı sitelerde bunla ilgili konu acılmış ama cevab bulunamamış zaten bu cihazın gpu kronik sorunlu