Nisan 26, 2024, 07:18:08 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

teknik servis programı

Başlatan ozgurkara, Ekim 06, 2021, 01:20:44 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Tüm ustalarıma kolay gelsin bir takip programı buldum link aşağıda bu programı kullanan varmı online demo olarak inceledim güzel müşteri cihazını online olarak takip edebiliyor fiyatı uygun kulanan varmıdır aranızda

You are not allowed to view links. Register or Login

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginTüm ustalarıma kolay gelsin bir takip programı buldum link aşağıda bu programı kullanan varmı online demo olarak inceledim güzel müşteri cihazını online olarak takip edebiliyor fiyatı uygun kulanan varmıdır aranızda

Kullanışlı güzel programa benziyor. 700 ₺ ücret istiyorlar. Acaba başka ücret çikiyormu. Lisans Türü   Alan adı (domain) Gibi birşeyler de yazıyor. Denemek için kayıtta oluşturmuşsun :)

ozgurkara

Program çok güzel ben beğendim domain ve host siz alıyorsunuz 1 yıllık yaklaşık 180 tl ye geliyor ustam ama 1 den çok kişi alırsak 2.lisansa %50 indirim oluyor

silenthate

böyle bir program bana da lazım adeti alımda indirim imkanı olursa bende alırım

ozgurkara

demoyu inceleyebildin mi ustam orada yazıyor 2.lisans %50 indirim diye domain ve host alman gerekiyor yıllık şuan 180 tl civarı

ay_bulut

Almak isteyen olursa benide ekleye bilir. bende beğendim programı.

silenthate

You are not allowed to view links. Register or Logindemoyu inceleyebildin mi ustam orada yazıyor 2.lisans %50 indirim diye domain ve host alman gerekiyor yıllık şuan 180 tl civarı

ben inceledim ustam güzel görünüyor almak isteyen olursa belirtsin buraya iletişime geçelim

ozgurkara

Ekim 07, 2021, 02:47:15 ös #7 Son düzenlenme: Ekim 07, 2021, 02:56:43 ös ozgurkara
ben almak istiyorum  şuan 3 kişiyiz.ben programı yapan arkadaşla görüştüm özellikle bir kaç gündür arıyorum ve telefonlarını hiç açmamazlık yapmadı buda sistemin arkasında duracak bir kişi olduğunu gösterir.hostingin muhakak linüx tabanlı olmasını öneriyor sizde iletişime geçip soru sorabilirsiniz

tipoti

akınsoft alın hiç uğraşmayın

1deliye2rapor

Arkadaşlar nacizane tavsiyem  domain ve hostinge her yıl para vereceğinize bir tane Nas sunucu alıp servisinize kurun. Bu programı da Nas da barındırın ekstradan sürekli ve her yerden erişebileceğiniz dosyalarınızı da sunucuda barındırırsınız.Bu sayede, diyelim internet gitti, Programa veya evraklarınıza Localden de sorunsuz erişebilirsiniz Ben şahsen öyle yapıyorum bu programa benzer bir program yazdı bana arkadaşım senelerdir Nas sunucuda barındırıyorum. Ekstra hicbir ücret ödemiyorum. Kolay gelsin.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

guvenelkt

selam arkadaşlar alın size baba proğram 2014 yılından beri kullanıyorum takriben 6000 kişi kayıtlı profesyonel proğramdır detayı çoktur stok depo satın alma müşteri takip servis takip ürün takip hatırlatma dış servis ürün kontrol müsteri girdi çıktısı a5 a4 formatında server ile kullanılırsa 5+ kullanıcı crack ile 15 kullanıcı tam kapasite full çalışır ben lisanlı kullanıyorum daha önce yasal değildi sonra firma battı sonradan tekrar açtılar farklı isim ile eski proğram olduğu için sorun olmaz deneyin dediğim gibi müşteri kayıt ve ürün kayıt için çok detay var uğraşmayı sevmeyenler için zor ama sonradan kimmiş neden gelmiş arıza neymiş yapılanlar hepsi karşında saygılar
tüm açıklama ve bilgiler içinde You are not allowed to view links. Register or Login

sonsuzbilgisayar

Ekim 11, 2021, 08:43:55 ös #11 Son düzenlenme: Ocak 14, 2022, 05:16:25 ös sonsuzbilgisayar
Bu program çok iyi fakat bu program başımızı belaya sokmazmı? Sonuçta program hala kendilerinin. Ben DİA İSTEMCİ kullanıyorum. satıcıyım zaten. 4000 lira civarında tek kullanıcı stok cari servis uygulamaları mevcut. sadece yıllık bulut ücreti veriyorum. uygulamayı herhangi bir bilgisayara kurup sadece kullanıcı adı ve şifreyle heryerde kullanabilirsiniz.
SONSUZ BİLGİSAYAR
Selami Batur
0216 499 29 34
0535 349 98 00

Ucakbileti

dosyanızda malware virusu mevcut.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

guvenelkt

selam üstadım crack proğramlarını virüs olarak algılar proğramlar bunu biliyorunuz o yüzden zip içine koydum dosyalar kaybolmasın diye proğramı kurarken antvirüsü kapatın crak yapın işlem tamam antiviri açabilirsiniz işlemden sonra silmesi sıkıntı yaratmaz başka sorun olursa yardımcı olurum saygılar

guvenelkt

You are not allowed to view links. Register or LoginBu program çok iyi fakat TSP PRO başımızı belaya sokmazmı? Sonuçta program hala kendilerinin. Ben DİA İSTEMCİ kullanıyorum. satıcıyım zaten. 4000 lira civarında tek kullanıcı stok cari servis uygulamaları mevcut. sadece yıllık bulut ücreti veriyorum. uygulamayı herhangi bir bilgisayara kurup sadece kullanıcı adı ve şifreyle heryerde kullanabilirsiniz.

program eski ve craclı kullanabilrisiniz herhangi biryerden bilgi transferi yada bilgi göndermiyor kararı size bırakıyorum dediğim gibi ben kullanıyorum mesajınızı düzeltir ismini silerseniz dağılmamış olur saygılar