Mart 28, 2024, 10:30:12 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Dell Inspiron N5110 Bios (DQ15)

Başlatan HexfeT, Eylül 24, 2017, 07:08:25 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Dell Inspiron N5110 Bios

N5110 10245-1 48.4IE01.011 DQ15 INTEL DIS ---> You are not allowed to view links. Register or Login
N5110 Wistron DQ15 ATI ---> You are not allowed to view links. Register or Login
N5110 Wistron DQ15 Nvidia ---> You are not allowed to view links. Register or Login
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

saglam elektronik

N5110 Wistron DQ15 Nvidia  ustam ben bu biosu denedim görüntü geldi ama  fan cok hızlı dönüyor bide logo yok bilginize

ay_bulut

Şubat 19, 2019, 03:04:21 ös #2 Son düzenlenme: Şubat 19, 2019, 03:10:16 ös ay_bulut
erhan usta yukardaki nvidia biosu bende denedim. fan sorunu var. hızlı dönüyor.

Nvidia çip setli cihazda Test edildi sağlam.

You are not allowed to view links. Register or Login

Gimsis

You are not allowed to view links. Register or Loginerhan usta yukardaki nvidia biosu bende denedim. fan sorunu var. hızlı dönüyor.

bıos sorunsuz çalışıyor

sbabur

S.A ustalar Dell DQ15 10260-1 48.4IE07-011
makınada hiç start yok çekilen akım .010 3.3v ve 5v var ledlerin hiçbiri yanmıyor kbc 93. pwrbuton ayağında 3v mevcut arızanın kbc olduğu kannatindeyim bakmam gereken başka bir yer kalmadı kbc dosyası mevcutmudur elinizde.
sas ile kbc ye ulaşmaya çalıştım başarılı olamadım 
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

omer1254

Ustam bu sas dediğine göre io ya uğraştın sanırım bunların io su yazılımsız io

omer1254

Bunların sağ bölümünde bulunan usb 3.0 olan bölümündeki ses kartı be ethernet kartı çok gidiyor

sbabur

Makinayı susturabilecek herşeyi devreden çıkardım gpu, wifi, ram vs son olarak kbc kaldı. PC nin startı kbcden başlıyor acaba hm olabilirmi diyorum. Hm ve kbc değiştirmeden önce bakılması gereken başka bir yer varmıdır gözden kaçırmış olabileceğim

Kolay gelsin
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

omer1254

bunlarda en çok sorun hm den çıkar genelde io nun 177 baçagından start vermeyi bir deneyin

Crmci

You are not allowed to view links. Register or Loginerhan usta yukardaki nvidia biosu bende denedim. fan sorunu var. hızlı dönüyor.

ustam link kırık 40sn de kapanan cihaz geldi
Nvidia 48.4ie14.011 clean lazim

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or Login sitesindeki tüm arşivim silinmiş.

Mail attım, dönüş yaparlarsa , yollayım ustam.

semcen

Selamlar
n5110 dq15 10260-2 nvidia ekran kartlı bulup yüklediğim biosların hepsinde fanın hızlı dönme problemi var.Elinde sorunsuz kopyası olupta paylaşn olursa çok makbule geçicek.
Herkese hayırlı işler.

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Login sitesindeki tüm arşivim silinmiş.

Mail attım, dönüş yaparlarsa , yollayım ustam.

Ben Bu Biosu Sizin Yüklediğinizden Yedeklemiştim ustam Buyrun You are not allowed to view links. Register or Login

semcen

çok teşekkür ederim kolay gelsin

semcen

Ekim 26, 2021, 02:28:24 ös #14 Son düzenlenme: Ekim 26, 2021, 04:54:16 ös semcen
selamlar
n5110 dq15 10260-2 nvidia ekran kartlı denediğim tüm bioslarda fan sıkıntısı devam ediyor bu sorunla karşılaşan ustam varmı acaba