Mart 29, 2024, 12:01:56 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Toshiba c850 uma yapma

Başlatan Ali, Temmuz 29, 2019, 06:37:31 ös

« önceki - sonraki »

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginUma oluyor zaten ama intel driver yüklenmiyor..Erhan ustanın verdiği (çift bios lu anakartlar icin) uma biosda clean(2mb) olan yazınca cmos pil takılınca saçmalayabiliyor diğerinde herşey normal sadece biosa girilmiyor  ondada f12 ile yükleme yapılabiliyor 1366x768 çözünürlüğü sabit veriyor.Oyun hariç cihazı istediğin gibi kullanabiliyorsun.Ayrıca bazen çok kurcalanirsa boot biosa girme vs bios uçuyor.Ama tek seferde f12 ile boot+format sorun olmuyor.

Yukarıda belirtmiş olduğunuz sorun çözüldü

1deliye2rapor

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login Vusal usta da paylaşmış video ekleyecekmiş. Sevindim. Biz tamirciler icin extra iş , cihaz sahipleri icin de extradan ödeyecekleri fiyatların düşmesine sebep olacak.

Vusal ile beraber çalıştık bunun için yaklaşık Kasım 2018 den beri bunun ustundeyiz makina geldikçe fırsat buldukça en son bana gelen c850 de uma yaptıktan sonra hiç görüntü gelmemişti VGA chip değiştirip göndermiştim vusal olayı çözmüş

Kutlarım ustam, elinize emeğinize sağlık.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

smlkc

Vusal usta dan dokumanlar geldi bana ancak video hazırlayacak onun için beklemedeyim video yayınlandıktan sonra yeni konu açıp paylasicam

bilinch

You are not allowed to view links. Register or LoginVusal usta dan dokumanlar geldi bana ancak video hazırlayacak onun için beklemedeyim video yayınlandıktan sonra yeni konu açıp paylasicam
Hayırlı olsun, tebrik ederim. Müşteriler, bizler ve bir nebze de olsa ülke ekonomisi açısından çok faydalı olacak inşAllah.

smlkc

Arkadaşlar merhaba 26/01/2020 de You are not allowed to view links. Register or Login ziyaret edin uma çalışmamız olan bu modelin uma için videosu yayınlanacaktır.

bilalas05

ustam sabırsızlıkla bekliyoruz.  ;)

1deliye2rapor

Konu güncellendiği icin kilitlenmiştir.

Konunun güncel hali için You are not allowed to view links. Register or Login
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE