Mart 28, 2024, 07:22:49 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

samsung np350v5c bios ve uma

Başlatan mrbulut, Şubat 11, 2019, 06:33:01 ös

« önceki - sonraki »

erzurumnotebook

uma için extra bir şeye gerek yok. bobin ve 3000'i çıkarın yeterli. isteğe göre gpu pwm n-kanal fetlerde sökülebilir. ben alıyorum yüksek amper desteği olan bu fetler çok işe yarıyor.

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam kolay gelsin. Link ölmüş acaba yenileme şansınız var mı ?

Merhaba; hakan usta yoğun yada görmedi görse mutlaka ilgilenirdi ben yardımcı olayım buyur deneyip sonucu bildirirsin.

Hocam çok özür dilerim bana rev 1.0 lazım elinizde o var mı acaba ?
Ustam gerçekten görmedim bu ara bi macbook pro ile uğraşıyorum üstüne birazda başka sıkıntılı tamirler yaptım foruma bakamıyorum. Mac çok zamanımı aldı ve halada alıyor bazı çiplerini bulamıyorum kartın hurdasını bulamıyorum. Elma işte ne dicen..

Ustam rev 1 aşagıda kolay gelsin.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

dolunay79

Şubat 06, 2020, 02:57:51 ös #17 Son düzenlenme: Şubat 06, 2020, 03:12:13 ös dolunay79
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login

Ustam kolay gelsin. Link ölmüş acaba yenileme şansınız var mı ?

Merhaba; hakan usta yoğun yada görmedi görse mutlaka ilgilenirdi ben yardımcı olayım buyur deneyip sonucu bildirirsin.

Hocam çok özür dilerim bana rev 1.0 lazım elinizde o var mı acaba ?
Ustam gerçekten görmedim bu ara bi macbook pro ile uğraşıyorum üstüne birazda başka sıkıntılı tamirler yaptım foruma bakamıyorum. Mac çok zamanımı aldı ve halada alıyor bazı çiplerini bulamıyorum kartın hurdasını bulamıyorum. Elma işte ne dicen..

Ustam rev 1 aşagıda kolay gelsin.

Kolay gelsin ustam :) Valla bende 2 gündür np350 cihazla uğraşıyorum klavye bios ekranında çalışıyor windowsa girince çalışmıyor kafayı sıyırmak üzereyim :)Bu arada biostan görüntüyü aldım fakat Samsung ekranında kalıyor cihaz :/

burakdag

klavyenin windowsta çalışmama sorunu için QH1 ve Q5510 2 adet 3 bacak transistörü değişiyoruz.