Mart 29, 2024, 02:11:26 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

KIBRISTA CALIŞACAK USTA LAZIM

Başlatan OBEN, Ağustos 08, 2018, 02:04:59 ös

« önceki - sonraki »

OBEN

arkadaşlar kıbrısta teknik serviste calışacak usta lazım ilgilenen arkadaşlar forumdan yazssınlar

ozgur81

Ücret ne kadar ki :) Merak ettim. Belki bizi tatmin eden birşey olursa valla gelinir yani Kıbrıs güzel yerdir.

OBEN

kardeşim ne kadar istiyon verelim:D:DD:
yaw sen beni tanımadan ben seni görmeden ücret sorulurmu:DD:

OBEN

05488545452 müsait olduğunuzda whatsaptan yazın görüşelim

ozgur81

Yaw tabikide öyle ama demek istediğim işinize görecek ustaya ne vereceksiniz dimi ama :)

milano

burdan herhangi bir usta kıbrısa tayin olursa ekonomi yarı yarıya canlanır hocam

berkcan

bi takım işleri hallettikten sonra bende gelebilirim belli olmaz

OBEN

arkadaşlar siz orda gümüş biz burda altın çıkarmıyoruz :D buranın güzelliği rahatlıktır. standartların üstünde bir iş yaptığımız yok. he bu arada aday arkadaşların evli olmaması gerekli:D kimsenin aile yıkımına neden olmak istemem:D gerçekten ilgilenen arkadaşlar varsa 05488545450 -52 den ulaşssın konusalım

mrserbest

bir kaç kere ziyaretim olmuştu Kıbrıs a Allah tan çok uzun süre kalmadık gece hayatı kumar ve alkol kaçınılmaz son gibi :) bazı oteller kampanya yapıyor hatta 3 gece yer ayırtıyorsunuz farzı misal 4bintl aynı miktarda parayı kumar masalarında oynamanız için ayrıcada fiş veriyor :)

OBEN

ne güzel reklam yaptın :D evet arkadaşlar kimler geliyor :D bak gördünüz arkadaş ne güzel anlatmış:D