Mayıs 18, 2024, 01:42:51 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

apple macbook air YARDIM

Başlatan ozgurkara, Mart 29, 2024, 02:16:42 ös

« önceki - sonraki »

ozgurkara

Tüm ustlarıma hayırlı Cumalar dilerim.aplle macbook air model:A2179 var sorun cihaz açldığında direk recovery giriyor birden bu şelik bir arızaya düşmüş.tuş kombinasyonları ile hiç bir şekilde kurtarma aracı gelmiyor recovery giridiken sonra wifi şifresini giriyorum ve indirmeye başlıyor tam sonlara geldiğinde 2003f hatası veriyor
bu şekil bir sorun başına gelen usta varsa yardımcı olursa sevinirim.Teşekkürler
You are not allowed to view links. Register or Login

akdenizmustafa

açerken option tuşuna bastığında boot menüsü açılıyor mu ? eğer açılıyorsa usb üzerinden kurabilirsin. mac recovery kısmında wifi seçme olayı çok. komşularından iste dene stabil bir internet istiyor.

ozgurkara

Mart 29, 2024, 04:08:30 ös #2 Son düzenlenme: Mart 29, 2024, 04:16:30 ös ozgurkara
yok ustam menu gelmiyor.modemin yanında fiber kullanıyorum.hatta modeme dns girdim ama nafile
hatta typoc to rj45 çeviri kullanıp kablo ile bağladım

ay_bulut

Farklı mac cihazında harici m.2 ssd kutusu içerisine Monterey kurulumu yapın , daha sonra kurulum yapmak istediğiniz mac'e takın , recovery modunda açın  Kurulum ekranı geldiğinde , mac'in ssd sini seçip formatlayın , kurulumu mac içerisindeki harddiske yaptığınızda sorun düzelmiş olacak. Ben bu tür arızaları bu şekilde çözüyorum.

Ultratekno SHL-R320 USB 3.1 Type C To Pci-E Express Nvme SSD Hard Disk Kutusu

Her iki ucu Type C olanda var. Yada usbyi Type C dönüştürü kullanarakta yapabilirsin.