Mart 28, 2024, 02:12:52 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

DELL XPS P54G BATARYA

Başlatan sbabur, Temmuz 04, 2021, 09:29:04 ös

« önceki - sonraki »

sbabur

s.a ustalatım
başlıktaki makinanın bataryası arızalı olduğundan müşteri bataryayı almış değiştirirmisin evet dedik değiştirdik ama sorun varr.

bataryayı şarj edemiyoruz  batarya resimlerde görüldüğü gibi "pil dell bataryası değil"diyor
bu sorunu nasıl çözeriz cihaz bataryadan çalışıyor ama batarya şarj olmuyor
bunun için bir yazılım vs herhangi bir çözüm yolu varmıdır

You are not allowed to view links. Register or Login

ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

Onur Ahmet Çetin

Merhaba ustam;

Benzer bir sorunu eski batarya içindeki kartı yeni bataryaya taşıyarak çözmüştüm. Özellikle tablet bataryalarında çok sık rastlanan bir durum. Başka bir çözüm önerisi olmazsa denemeni tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Sametbey67

bir yabancı forumda notebook batarya içinde programlanabilen bir çip bulunduğu panel yazılımı atar gibi bir arabirim ile sıfırlanabileceği yazıyor. araştırıyorum.

cevat

You are not allowed to view links. Register or Loginbir yabancı forumda notebook batarya içinde programlanabilen bir çip bulunduğu panel yazılımı atar gibi bir arabirim ile sıfırlanabileceği yazıyor. araştırıyorum.
İnanmayın öyle yazılara...
Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

Teknikbursa

doğru olabilir bende batarya kalibrasyon cihazı var bataryanın bütün bilgilerini kaç kere şarj deşarj olduğunu pillerin sağlık durumunu pili üreticisini hücrelerin markasını v.s görebiliyorum.yani pilin içinde de eprom var anlamına geliyor.

Sametbey67

program ve arabirim üretici web sitesi. tek kusuru ücretli olması

sbabur

sbabur

You are not allowed to view links. Register or Loginprogram ve arabirim üretici web sitesi. tek kusuru ücretli olması

tamam buldum yalnız sadece program değil programlayaıcıda gerekli

linux2ex

batarya onarımı konusunda yoğun olan arkadaşlar için gerekli olabilir.

sbabur

anlasıldı buna ait yazılım ve birde donanım gerekiyor fiyatıda bayaa uçuk

You are not allowed to view links. Register or LoginMerhaba ustam;

Benzer bir sorunu eski batarya içindeki kartı yeni bataryaya taşıyarak çözmüştüm. Özellikle tablet bataryalarında çok sık rastlanan bir durum. Başka bir çözüm önerisi olmazsa denemeni tavsiye ederim. Kolay gelsin.

senin dediğini yaptım ustan bili algılıyor ama ne doluyor diyor nede dolmuyor diyor 19v cekincecihaz pat kapanıyor 
orjinal batarya siparişi vereyim dedim You are not allowed to view links. Register or Login dan oradada stol yok bir iki aya sürebilir diyorlar