Nisan 18, 2024, 11:37:14 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Dell n5010 uma %98

Başlatan sector77, Aralık 23, 2019, 09:43:52 ös

« önceki - sonraki »

sector77

Öncelikle kolay gelsin ALLAH bol kazanç nasip etsin.
Formda n5010 uma sı ile ilgili bir çok arkadaşımızın sıkıntı çektiğini görüyorum benim yaptığım uma lar ile %98 sonuç alıyorum bugün yaptığım cihazda sizinle paylaşıyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login

Computer Repair Center
CRC

maxwell

Eline sağlık hocam bendeki sorun HM gibi.Belli bir süre sonra ekranda karıncalanmalar You are not allowed to view links. Register or Login bugün söktüm kalıplayıp tekrar lehimleme işleminden sonra bakacagım duruma.Bir dahaki cihazda senin yaptıklarını yapıp sonucu paylaşacagım Teşekkürler tekrardan

sector77

You are not allowed to view links. Register or LoginEline sağlık hocam bendeki sorun HM gibi.Belli bir süre sonra ekranda karıncalanmalar You are not allowed to view links. Register or Login bugün söktüm kalıplayıp tekrar lehimleme işleminden sonra bakacagım duruma.Bir dahaki cihazda senin yaptıklarını yapıp sonucu paylaşacagım Teşekkürler tekrardan
Ekran karıncalanma sorunu 25m kristal kutupsuz kondanstör 1mohm direnç bunlardan eminsen hm kalıplama veya değiştirmen gerekir şuna iyi dikkat edin hm civarındaki takacağınız veya sökeceğiniz kompenantları kalem havya ile takmaya ve sökmeye çalışın sıcak hava istasyonu sorun yaratıyor kart çok hassan olduğundan büzülüyor şekilden şekile giriyor kolay gelsin.
Computer Repair Center
CRC

smlkc

You are not allowed to view links. Register or LoginÖncelikle kolay gelsin ALLAH bol kazanç nasip etsin.
Formda n5010 uma sı ile ilgili bir çok arkadaşımızın sıkıntı çektiğini görüyorum benim yaptığım uma lar ile %98 sonuç alıyorum bugün yaptığım cihazda sizinle paylaşıyorum.
You are not allowed to view links. Register or Login

ati chipi sökmeye gerek yok sorun olmaz

sector77

You are not allowed to view links. Register or Loginfotoğraflar silinmiş yeniden yüliye bilirmisiniz.. teşekür ederim
Buyur usta You are not allowed to view links. Register or Login
Computer Repair Center
CRC