Mart 28, 2024, 09:07:55 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Vertyanov IO Programlayıcı Mevzusu (Yersen SAS Programlayıcı...)

Başlatan HexfeT, Nisan 11, 2019, 09:44:17 öö

« önceki - sonraki »

Ucakbileti

You are not allowed to view links. Register or Login
Öğle saatlerinde kontrol ettiğimde, foruma giriş yoktu. Band limit hız aşımı diye bir hata veriyordu.

Aynen bende yaşadım. Galiba atack vardı..
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

cevat

Öğle saatlerinde kontrol ettiğimde, foruma giriş yoktu. Band limit hız aşımı diye bir hata veriyordu.

Aynen bende yaşadım. Galiba atack vardı..

Hakan usta; Ataklar hep var. 2019 da çokça yapılıyor. Buna güzel bir örnek vereyim.
Forum ana sayfasının en altında Bugün için, En Çok Çevrim içi: 32 kişi  En Çok Çevrim içi olan gün  3826 (Ocak 09, 2019, 22:28:19)
Bu foruma hiç bir zaman aynı anda 3826 kişinin katılımı olmadı. Bunlar hep siber ataklar. Kim yapar, neden yapar bilmiyorum.

Anonimus gibi atak yapan gruplar var, acaba onlar mı saldırdı?
Forumun yedekleri devamlı alınıyormuş, Ara ara kesintiler olsa da; pek sorun olmayacak gibi...

İyi çalışmalar, kolay gelsin arkadaşlar,

Akıl büyük bir nimet, sağlık büyük bir servettir.

CRM

Salam
iyi aksamlar
bgaforum -la ilgili yoruma karsi yapilan uyeligimdeki parolama zarar verilmisdir ve ben de biliyorum kim yapti ve sizde biliyorsunuz. cok ayip. gercekten cok ayip cunki tek sunu soyleyim ki, her sey ortada. kim kopyaci kim orjinal. ben hatali insanlarin yaninda olmam. ben simdiye kadar her zaman zor yoldan helal parami kazandim ve kazaniyorum ve hala kazandigim icin helal yolla suan hem kendi ulkemde hem turkiyede ve bir cok ulkede kendi capimda ismim var bu iste. cogu kisi yararlandi paylasimlarimdan . bana gelen tesekkurler mesajlariyla asla kendimi abartmadim. asla ovunmem ben bunu yaptim. ben sadece yaptim. yayari varsa hamd olsun Rabbime cunki ben Rabbimden her zaman her zaman dogru ve isimde her zaman iyi olmagi istedim ve oldu.
evet gercekten ayip ki, hic kimse beni tanimiyor ve insanlara asla yardim vermek hatali. sunu anladim artik.
DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login

dt_joy

Bende de bu cihazdan var. Sahibinden üzerinden almıştım. HexfeT çok açık bir dille ürünü anlattı ve ürün aynen anlatıldığı gibi geldi. En azından sağlam biri ürünün arkasında durduğu için memnunum. Ben ürünü alalı çok oldu. O dönem başka bir bga forumunda üstü kapalı şekilde yok şunu alın, bunu alın şeklinde yönlendirmeler oluyordu. Yoksa ben de bilirdim yurt dışından ürün almayı. Ama yıl olmuş 2020 hala ürünle ilgili destek alıyorsak benim için önemli olan budur.

ozgur82

merhaba arkadaşlar,hayırlı ramazanlar öncelikle eski bir konuyu hortlatıyorum ama mecbur bizin emektar programlayıcı mefta. yenisini alcam ama kafa karıştı siz degerli ustaların tecrübesine dayanarak tavsiyeniz önemli, her satıcı cihazını över önemli olan işlevligi ve kb pin kodlarının destegi. ilginiz için tşk ederim şimdiden.

hangi cihaz tavsiyeniz ve temin edebilicegimiz firma

sector77

Erhan usta satıyor kendi yapımı io yazamıyorum Erhan ustanın yaptığından almak istiyorum ama ustama bir türlü ulaşamıyorum görür yazarsan çok memnun olurum teşekkürler.
Computer Repair Center
CRC

ozgur82

maxwell

Bu karttan lazım oldu bir tane almam gerek elimde LA-B091P var 0.50 akım cekiyor yüksek ihtimal nuvotondan dolayı.Uygun fiyatlı Türkiyede nereden satın alabilirim beyler

sector77

You are not allowed to view links. Register or LoginBu karttan lazım oldu bir tane almam gerek elimde LA-B091P var 0.50 akım cekiyor yüksek ihtimal nuvotondan dolayı.Uygun fiyatlı Türkiyede nereden satın alabilirim beyler
Forum da Erhan abiyle ( You are not allowed to view links. Register or Login ) görüşebilirsiniz
Computer Repair Center
CRC

tipoti

erhan üstad sana ulaşamıyorum ne telefona bakıyorsun ne whatsapp a nede maile yaptığın doğrumu ?
altı üstü bir soru soracağız kaç aydır ulaşamıyorum

saban

Slm Erhan ustaya ulaşmak istiyorum.telefonunu bilen birisi 0535 583 8838 nolu telefona msj atabilirmi

tipoti

adama ulaşılmıyor 5 aydır arıyorum mail atıyorum dolandırıcı gibi telefonlara cevap vermiyor yazıklar olsun kullandığım cihazı ondan almıştım 5 yıl önce adama altı üstü bir soru soracağım ulaşılmıyor. Ama telefonu her daim açık yazıklar olsun

olgunonder

arkadaşlar bana SAS_JIG_ver_6.8.RAR dosyasının passwordu lazım bilen yazabilirmi.