Nisan 18, 2024, 06:54:19 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Hp dc jak

Başlatan Crmci, Mayıs 22, 2019, 01:13:30 ös

« önceki - sonraki »

Crmci

Konuyu doğru yere mi açtım?Hp 250 yada 15 serilerinde ki dc soket girişi dv6000 g62 gibi büyük değil,yeni iğneli daha küçük tipden piyasada kablolu ve 20tlden aşağı yok bana 250 için sadece giriş soketi lazım ustalarım nereden alıyorsunuz net bir tavsiyeniz var mı? AliExpress den alırım ama zaman yok.

Sametbey67

Mayıs 22, 2019, 02:27:22 ös #1 Son düzenlenme: Mayıs 22, 2019, 02:32:04 ös Sametbey67
şöyle bir şey mi lazım , kablosuzu da var.

şimdi tekrar baktım kablosuz kalmamış . daha önce sipariş etmiştim.

You are not allowed to view links. Register or Login

cihancyber

bunların jackları genelde kablolu bi şekilde satılıyor. bizde de kablolu var.

Ucakbileti

Ustam bi kere al dursun kenarda benim aldığım link. aşagıda. fiyat 10 adet fiyatıdır.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

Crmci

Teşekkürler arkadaşlar piyasada yok anlaşılan.Ustam AliExpress den ilerisi için evet alacağım mecburen.Bir ara arkadaşlarla buna benzer şeyleri 100-200  neyse alır paylaşırdık uğraşmıyoruz artık:)

Sametbey67

You are not allowed to view links. Register or Login baktınız mı . kablosuz mevcut.

Özkan Öz

Efiks te de kablosuz olarak var.

Crmci

Teşekkürler datada 11-12tl efikste 7 küsur iyi doğrusu da bu.

Ucakbileti

vayy türkiye nerdeyse çin fiyatında. Valla efikse helal iyi fiyat.
Emek Olmadan, Yemek Olmaz...!

cihancyber

çok para bi jack için. bizde kablolu var bayilere 13tl den gidiyor. bana bu bile pahalı gelior

Crmci

Mayıs 24, 2019, 05:52:18 ös #10 Son düzenlenme: Mayıs 24, 2019, 06:20:06 ös Crmci
Bunun yerine eski g6 vs büyük HP DC giriş uyuyor adaptör olarakda eski tip uyarmı voltajlar aynı gibi en dış şase iç çeper artı iğne 18-19 volt.Bu arada aldım efiksden.

Özkan Öz

You are not allowed to view links. Register or Loginvayy türkiye nerdeyse çin fiyatında. Valla efikse helal iyi fiyat.

Efiks (Süleyman Abi) bu soketleri çanta çanta getirirdi tura çıktığı zamanlarda, şimdi tur masrafları kurtarmıyo diyo ve intenetten satışa yöneldi iyice, elinde stoğu fazla demekki usd kurundan geçirmemiş diğerleri gibi. Helal olsun Süleyman Durucan abime :)