Mart 29, 2024, 05:55:29 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Lenovo G50-70 Bios (NM-A271)

Başlatan HexfeT, Eylül 15, 2017, 07:29:48 ös

« önceki - sonraki »

HexfeT

Eylül 15, 2017, 07:29:48 ös Son düzenlenme: Kasım 08, 2017, 03:17:38 öö HexfeT
Lenovo G50-70 Bios

IO: IT8586E
Anakart: NM-A271 Rev1.0 CleanME+KBC ---> You are not allowed to view links. Register or Login

19/08/2015 tarihli son resmi güncellemeden çıkarıp, CleanME yapıp test ettiğim biostur.
Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.
e-mail: You are not allowed to view links. Register or Login

BenjaminLines

Denendi sorunsuz çalışıyor

turgay

saglam elektronik

bioslar calışıyor sıkıntı yok

FURKAN

ozgur81

Denendi sorunsuz çalışıyor teşekkürler.

sbabur

şemasıda burada bulunsun

You are not allowed to view links. Register or Login
ÇIRAĞI OLMADIĞIN İŞİN USTASI OLAMAZSIN

sbabur

S.A ustalar io entegresini programladıktan sonramı takmak gerekiyor anlayamadım. bozuk olduğunu düşündüğüm io 3.3 ve 5v gerilimlerini start vermeden görüyorken yeni taktığım io da bu voltajları vermiyor ve 50. 92. 114. 121. 127 ayaklarındada voltajı göremiyorum eski io yu taktığımda voltajlar normal eski io yu sas ile okuyup yazabiliyorum ama görüntü yokk. yeni io ya sas ile ulaşamıyorum bozuk olma ihtimali varmıdır.

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginS.A ustalar io entegresini programladıktan sonramı takmak gerekiyor anlayamadım. bozuk olduğunu düşündüğüm io 3.3 ve 5v gerilimlerini start vermeden görüyorken yeni taktığım io da bu voltajları vermiyor ve 50. 92. 114. 121. 127 ayaklarındada voltajı göremiyorum eski io yu taktığımda voltajlar normal eski io yu sas ile okuyup yazabiliyorum ama görüntü yokk. yeni io ya sas ile ulaşamıyorum bozuk olma ihtimali varmıdır.

i/o'yu nereden aldınız ustam? piyasada baya bi sahte var.

sbabur

N11 üzerinden aldim bu konuda sağlam güvenilir bir satıcı onerebilirmisiniz

ay_bulut

You are not allowed to view links. Register or LoginN11 üzerinden aldim bu konuda sağlam güvenilir bir satıcı onerebilirmisiniz

Aliexpress'ten getirtiyorum. Hiç sorun çikmiyor.

TRY 177.75  33% İndirim | (10 parça) DC:2019 + 100% yeni IT8586E FXA FXS CXS TQFP IC yonga seti
You are not allowed to view links. Register or Login

sbabur

aliexpress kargo süreleri değişken kimi 1 haftada geliyor kimi 2 ayda gelmiyor aliex. benim işime gelmiyor.

baja21

You are not allowed to view links. Register or LoginS.A ustalar io entegresini programladıktan sonramı takmak gerekiyor anlayamadım. bozuk olduğunu düşündüğüm io 3.3 ve 5v gerilimlerini start vermeden görüyorken yeni taktığım io da bu voltajları vermiyor ve 50. 92. 114. 121. 127 ayaklarındada voltajı göremiyorum eski io yu taktığımda voltajlar normal eski io yu sas ile okuyup yazabiliyorum ama görüntü yokk. yeni io ya sas ile ulaşamıyorum bozuk olma ihtimali varmıdır.

Benim de yakın zaman içinde aldığım 8586E lerde bu sorun çok çıkıyor. Ec_on voltajı  çıkmıyor. Ya +3VALW ve +5VALW çıkmıyor yada çıkıyorsa da yazılım atılmıyor. Kalem havya ile çok dikkatli takmama rağmen yine de bu tür bozuk i/o lara denk geliyorum.

ustaolacak

zigana