Mart 29, 2024, 04:02:57 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Svod 3 nerde bulurum bilgisi olan varmı

Başlatan hizmetpc, Mayıs 29, 2019, 05:22:02 ös

« önceki - sonraki »

hizmetpc

Svod 3 veya daha ust modeli
ben bulamadım aliexpress te Svod 2 var ben 3 veya aha ust arıyorum siz değerli ustalarımdan yardımlarınızı bekliyorum

1deliye2rapor

chipsetdeposu cihan bey ona bir sorun en azından temini hakkında bilgi verebilir. Merakımı mazur görün ustam da neden svod bakıyorsunuz ? Ne artısı var vertyanovdan ve svod 2 den bilmediğim için soruyorum. Kolay gelsin.
~ Bilgi Bilişim Sistemleri / RİZE

hizmetpc

Mayıs 29, 2019, 05:59:20 ös #2 Son düzenlenme: Mayıs 29, 2019, 06:01:04 ös hizmetpc
1.2v 1.8v 2.5v 3.3v biosları desteklıyor bu sebepten arıyorum cihan ağanın teli var bende bir sorayım

ayafixcenter

You are not allowed to view links. Register or Login1.2v 1.8v 2.5v 3.3v biosları desteklıyor bu sebepten arıyorum cihan ağanın teli var bende bir sorayım

Buyur ustam Bu olmalı SanırımYou are not allowed to view links. Register or Login

berkcan

daha önce burda yazdım evet dediğiniz olaylar doğruda bu cihaz sadece bıos yazmıyo ıo da yazıyo svod 3 te ek olarak anakart debug olayıda var yalnız duyduğum bir kaç olumsuz mevzu var bu cihaz hakkında aslı astarı var mı bilmiyorum cihazı satın aldığınızda bi kaç özellik kapalı oluyo bunları açtırmak istediğinzde sizden ek olarak bi ücret isteniyomuş tarzında iddialar var bilginiz olsun cihan abinin yardımcı olucağını sanmam kendisi yavaştan çekiliyo piyasadan

hizmetpc

araştırdım hakkında bir bilgi bulamadım
svod3 Programcı hakkında berkcan ustamın dediği gibi kısıtlamalar varsa
bir işe yaramaz bilgisi olan varsa lutfen paylaşırmı diyer arkadarlarda
bilgi sahibi olmuş oluruz urun hakkında youtubede epey baktım
1.2v 1.8v 2.5v 3.3v biosları desteklemesi hoşuma gitti
bende 3 farklı bios proğramlayıcı var birini satıcam onu almak için
ustalarımın yardımına ihtiyacım var

berkcan

Mayıs 30, 2019, 07:15:30 öö #6 Son düzenlenme: Mayıs 30, 2019, 07:17:47 öö berkcan
bıos konusunda ne sorunu yaşadınız ki ben rt809f kullanıyorum yazmadığı bi şey denk gelmedi henüz svod 3 benzeri rt809h var bi incele istersen ama türkiyede ki gümrük vergi sistemi geçenlerde değişti bu cihazı türkiye ye sokman baya maliyetli olcaktır

ozgurkara

You are not allowed to view links. Register or Login
218€ svod 4

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login
218€ svod 4

TR'ye gönderiyorlar mı acaba? Geçen sene mi neydi ben mail attım geri dönmediler.

ozgurkara

Bende attım ama dönüş olmadı daha seçeneklerede var ustam