Mart 29, 2024, 01:19:44 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

LA-B016P EC rom lazım

Başlatan gungor1981tr, Ekim 16, 2020, 03:45:56 ös

« önceki - sonraki »

gungor1981tr

dell inspiron 5548 cihaz arızası harddisk okumamakta cihaz 2 tetik sonrasında görüntü vermekte görüntü alsanızda harddisk okumamaktadır yapılan işlemler ps8527 entegre harddik kanlosu değişti entegrenin datasını ınceledım entegrenın 6ve16 nosuna gelmesı gereken 3.3v 1.6 v geldiğini tespit ettim takip sonucu voltajın ene9012 a4 entegreye gittiği garkettim entegreyı değişecem lakin içinde yazılım var mümkünse çalıştığına emin olduğunuz bu anakartın ec rom dosyası varr mı bios denemiş bulunmaktayım çözüm olmadı tşkler

mrserbest

You are not allowed to view links. Register or Login

tayfun417

You are not allowed to view links. Register or Logindell inspiron 5548 cihaz arızası harddisk okumamakta cihaz 2 tetik sonrasında görüntü vermekte görüntü alsanızda harddisk okumamaktadır yapılan işlemler ps8527 entegre harddik kanlosu değişti entegrenin datasını ınceledım entegrenın 6ve16 nosuna gelmesı gereken 3.3v 1.6 v geldiğini tespit ettim takip sonucu voltajın ene9012 a4 entegreye gittiği garkettim entegreyı değişecem lakin içinde yazılım var mümkünse çalıştığına emin olduğunuz bu anakartın ec rom dosyası varr mı bios denemiş bulunmaktayım çözüm olmadı tşkler

Kolay gelsin. aynı sorun bende var. çözüm bulabildiniz mi?

gungor1981tr

cpu kaynaklı sorun çıktı cpu ısıtınca belirli bir süre çalıştı geri geldi cihaz