Mart 29, 2024, 11:43:17 öö

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

ABRA A5 V13.2 BİOS İHTİYACI

Başlatan silenthate, Şubat 02, 2021, 12:33:39 öö

« önceki - sonraki »

silenthate

merhaba.
monster abra a5 v13.2 cihazda kronik ekran parlaklık sorunu mevcut.
forumlarda çokca kişi bu sorundan bahsetmiş ve clevo sitesinden indirerek çözmüşler.
fakat ben clevo olarak bulamadım.
servise göndermek gerekli (müşteri servise göndermek istemiyor)  servis bios paylaşmıyor. ve sorunun biosdan olduğunu doğruluyor.
bu cihaza ait biosu nasıl bulabiliriz fikri olan var mı acaba
seri numarasından ve özellikleri ile araştırma yaptığımda ZET Ward M103 biligisayar ile aynı ve zetgaming sitesine gittiğimde ise yine bios bulamadım

BURAK

silenthate

You are not allowed to view links. Register or LoginANAKART KODUNU YAZAR MISIN

MBPGI5CN58-AN11
Çin de bir forumda var ama ücretli forum...

amigateknik

sizdeki dosyayı clean yapmayı denedinizmi ustam ?
Amiga Teknik Servis
C64 & AMIGA SERİSİ & HER MARKA NOTEBOOK BAKIM VE TAMİRİ YAPILIR
Gsm:0544-6886266

silenthate

Şubat 02, 2021, 08:29:22 ös #4 Son düzenlenme: Şubat 02, 2021, 08:38:23 ös silenthate
You are not allowed to view links. Register or Loginsizdeki dosyayı clean yapmayı denedinizmi ustam ?
Denemedim henüz ustam yukarıda da söyledim müşteri biraz sıkıntılı açılsın istemiyor servise gitsin istemiyor vsvs.. bakalım açıp clean yapmayı düşünüyorum olur derse...
Faydası olurmu acaba.

amigateknik

Şubat 03, 2021, 03:02:18 ös #5 Son düzenlenme: Şubat 03, 2021, 03:04:28 ös amigateknik
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginsizdeki dosyayı clean yapmayı denedinizmi ustam ?
Denemedim henüz ustam yukarıda da söyledim müşteri biraz sıkıntılı açılsın istemiyor servise gitsin istemiyor vsvs.. bakalım açıp clean yapmayı düşünüyorum olur derse...
Faydası olurmu acaba.

bence olur diye düşünüyorummm eğer olmaz ise panele parlaklık acmayı kapamayı sağlayan 3.13 voltajı geliyormu onu kontrol et derim
Amiga Teknik Servis
C64 & AMIGA SERİSİ & HER MARKA NOTEBOOK BAKIM VE TAMİRİ YAPILIR
Gsm:0544-6886266

fatihkudu

You are not allowed to view links. Register or Loginmerhaba.
monster abra a5 v13.2 cihazda kronik ekran parlaklık sorunu mevcut.
forumlarda çokca kişi bu sorundan bahsetmiş ve clevo sitesinden indirerek çözmüşler.
fakat ben clevo olarak bulamadım.
servise göndermek gerekli (müşteri servise göndermek istemiyor)  servis bios paylaşmıyor. ve sorunun biosdan olduğunu doğruluyor.
bu cihaza ait biosu nasıl bulabiliriz fikri olan var mı acaba
seri numarasından ve özellikleri ile araştırma yaptığımda ZET Ward M103 biligisayar ile aynı ve zetgaming sitesine gittiğimde ise yine bios bulamadım

selam anakat da lvds girişine ye giden 19volt sigortasını değiştirin