Nisan 25, 2024, 01:36:12 ös

Haberler:

Forumda paylaşılan bütün rar dosyaların parolası "bgaforum" dur.

Toshiba S70-A PSKNEE fan bir süre sonra duruyor

Başlatan mrtkts, Aralık 19, 2020, 06:42:56 ös

« önceki - sonraki »

mrtkts

Herkese hayırlı günler.
Toshiba S70-A (DA0BD6MB8D0 Rev: D) Bakım için geldi. Fan temizlği yapıp termal macunu yeniledim. Cihaz açılıyor, açıldığın fan son hızda bir süre çalışıyor ve sonra druyor. Cihaz da bir süre sonra aşırı ısındığından dolayı kapanıyor. Bununla ilgili fikri olan var mı?

CRM

DIACOM Computer Service (by CRM)
Job: Senior Technician
YouTube Channel: CRM
Contact me: You are not allowed to view links. Register or Login
Web site: You are not allowed to view links. Register or Login
Forum: You are not allowed to view links. Register or Login

mrtkts

You are not allowed to view links. Register or Loginmakine bu sorunla geldi servise ?

Makina bakım için geldi. Fan da tozdan epey bi tıkanıktı aslında. Kullandığım macun da mx4 yani kaliteli bir macun. Müşterinin ricası üzerine steam üzerinden gta online indirme işlemi için kenara bıraktım cihazı kendi kendine kapandığını öyle farkettim. Daha sonra laptop altına bir soğutucu koyarak işlemi tamamladım ve cihazı teslim de ettim. Fakat bakım çözüm olmadı diye tekrar gelecek muhtemelen. Aslında bu şekilde teslim etmek etik değil ama teslim etmeden ekstra masraf çıkacak vs. deseydim bu sefer zan altında kalacaktım.

gungor1981tr

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Loginmakine bu sorunla geldi servise ?

Makina bakım için geldi. Fan da tozdan epey bi tıkanıktı aslında. Kullandığım macun da mx4 yani kaliteli bir macun. Müşterinin ricası üzerine steam üzerinden gta online indirme işlemi için kenara bıraktım cihazı kendi kendine kapandığını öyle farkettim. Daha sonra laptop altına bir soğutucu koyarak işlemi tamamladım ve cihazı teslim de ettim. Fakat bakım çözüm olmadı diye tekrar gelecek muhtemelen. Aslında bu şekilde teslim etmek etik değil ama teslim etmeden ekstra masraf çıkacak vs. deseydim bu sefer zan altında kalacaktım.

O cihazda soğutma bloğu bpzuluyor cpu aşırı ısıdan kapatıyor daha öbce başıma 2 defa geldi yenisi takılmadan çözümü zor